חדשות שוק ההון

אשטרום תקים עבור אקרו נדל”ן קמפוס עסקים בהיקף של כ-250 מיליון שקל

הפרויקט הממוקם בין צומת סביון לקרית אונו, יכלול 3 בנייני משרדים בני 7-11 קומות על שטח בנוי של 45 אלף מ"ר

חדשות ספונסר 18/02/2020 12:10

א+א-

קבוצת אשטרום נבחרה לבצע עבור אקרו נדל"ן את פרויקט ACRO BUSINESS CAMPUS, שמוקם בימים אלה בין צומת סביון לקרית אונו, בהיקף כספי של כ-250 מיליון שקל. הפרויקט, שיתבצע באמצעות מגזר אשטרום קבלנות, ישתרע על שטח של כ-13.5 דונם ברובע התעשייה החדש MY ONO, ויכלול 3 בנייני משרדים בני 7-11 קומות, על שטח בנוי של 45 אלף מ"ר. הפרויקט, שבנייתו תחל בשבועות הקרובים וצפויה להסתיים בתוך 3 שנים, מוערך בהשקעה של כ-470 מיליון שקל.

 

בשני בניינים מתוך השלושה מציעה אקרו שטחים למכירה, המיועדים למשקיעים ולמשתמשי קצה, במחיר התחלתי של 9,500 שקל למ"ר. בבניין השלישי מוצעים שטחים להשכרה.

 

פרויקט ACRO BUSINESS CAMPUS ממוקם ברובע MyOno - מרכז עסקים ובילויים חדש, המוקם לרווחתם של תושבי בקעת אונו ושל השכונות החדשות המוקמות סביב הרובע, הכוללות 4,000 יחידות דיור חדשות בקריית אונו, 3,000 יחידות דיור חדשות באור יהודה, 16,000 יחידות דיור ברמת-גן ו-4,300 יחידות דיור חדשות ממזרח לצומת סביון.

 

הרובע נהנה מתשתיות מתקדמות הכוללות תחבורה ציבורית מלאה, לרבות תחנת הקו הסגול העתידי של הרכבת הקלה. הוא ממוקם על עורק תחבורה ראשי, בין כביש 461 לכביש 4622 ונהנה מקרבה לנמל התעופה בן גוריון.

 

שי אתרוגי, מנכ"ל אשטרום קבלנות: "פרויקט זה משקף את המשך שיתוף הפעולה המוצלח של קבוצת אשטרום עם אקרו נדל"ן ומצטרף לשורת פרויקטים משותפים ביניהם: קומפלקס גולף בנאות אפקה, פרויקט דה וינצ’י מגדל אקרו ומגדל אלפא במתחם יצחק שדה. אנו שמחים על הבעת האמון בנו, שמאפשרת לנו לתרום מיכולותיה המקצועיות של הקבוצה, ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע".

 

מאקרו נדל"ן נמסר: "אנו סבורים כי פרויקט Acro Business Campus יתבלט בנוף מגדלי המשרדים במתחם העסקים המתהווה, הראשון מסוגו באזור. עיצובו יוצא הדופן של הפרויקט, השירותים שהוא יציע לדייריו, לצד מיקומו האטרקטיבי ודרכי הגישה הנוחות אליו, כבר מעוררים ביקושים ערים ואנו צופים כי שיווקו יושלם בתוך זמן קצר".

 

תכנון הפרויקט בוצע ע"י "יסקי מור סיון", מהמשרדים המובילים בארץ בתחום תכנון בנייני משרדים ושילובם הנכון בסביבה בה הם ממוקמים.

 

הפרויקט נבנה בהתאם לתקנים המתקדמים ביותר של בנייה ירוקה. כך, תוקם במסגרתו מעטפת קיר מסך שיסנן את קרינת השמש, יפחית חדירת חום לחללי המשרד ויחסוך בהוצאות החשמל לבניין כולו ולמשרדים בפרט.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה