חדשות שוק ההון

חנן מור חתמה על הסכם ליווי בנקאי להקמת פרויקט מחיר למשתכן במודיעין

הבנק המלווה יעמיד לחברה מסגרת מימון בהיקף כולל של 250 מיליון ₪; סכומי הליווי יעמדו לתקופה של 47 חודשים

חדשות ספונסר 17/02/2020 16:09

א+א-

חברת חנן מור מעדכנת כי התקשרה באמצעות חברת בת, בהסכם ליווי עם גוף בנקאי להקמת ובניית פרויקט מחיר למשתכן במתחמים 29 ו-11 במורשת, מודיעין.

 

על פי ההסכם, הבנק המלווה יעמיד לחברה מסגרת מימון בהיקף כולל של 250 מיליון ש"ח, שעיקרה מיועד לצורך מימון רכישת המקרקעין, מימון הקמת הפרויקט וערבויות חוק מכר. העמדת הליווי בפועל כפופה לתנאים מקובלים, ובכללם קבלת היתרי בניה, העמדת הון עצמי על-ידי החברה בסך של כ - 36 מיליון ש"ח, שעבוד כל זכויות החברה במקרקעי הפרויקט וכן התחייבויות נוספות מקובלות בהסכמים מסוג זה.

 

סכומים שינוצלו ממסגרת האשראי יישאו ריבית פריים שנתית בתוספת מרווח מקובל, וכן תשלם החברה עמלות מקובלות. סכומי הליווי יעמדו לתקופה של 47 חודשים. ההסכם כולל עילות מקובלות להעמדה לפירעון מיידי, לרבות מקרה של העברת השליטה על הקרקע, בהתקיימותן יהיה רשאי הבנק להעמיד סכומים שנוצלו ממסגרת האשראי לפירעון מיידי.

 

חנן מור זכתה במכרז של מנהל מקרקעי ישראל בשכונת מורשת במודיעין בשנת 2017, כחלק ממכרז מחיר למשתכן של המדינה. החברה התמודדה על שני מתחמים משולבים של דיור ומסחר. במצגת החברה מדווחת חנן מור כי במגרש 11 בשכונה נבנות 90 יחידות מתוכן 59 יחידות במסגרת מחיר למשתכן, מהן נמכרו 53 יחידות.

 

בשוק החופשי מציעה הדירה עוד 31 יחידות דיור במגרש 11 מתוכן נמכרו עד חודש פברואר 16 יחידות. העבודות במתחם צפויות להסתיים בשנת 2022. היקף הפרויקט מוערך בקרוב ל-140 מיליון ₪.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה