סאמיט גרמניה תמחק מהמסחר בבורסה בלונדון

החברה פרסמה הצעת רכש לבעלי מניותיה בסכום של 215 מיליון אירו; רווחי סאמיט גרמניה משערוך נכסים בחציון השני של 2019 צפויים להסתכם בכ- 84 מיליון אירו

חדשות ספונסר 17/02/2020 11:25

א+א-

חברת הנדל"ן המניב סאמיט שבשליטת איש העסקים זוהר לוי, מדווחת היום כי חברת הבת סאמיט גרמניה תימחק מהרישום בבורסת AIM בלונדון. סאמיט גרמניה הודיעה על זימון אסיפה כללית לצורך אישור קבלת ההחלטה על המחיקה מהמסחר בבורסת ה-AIM בלונדון.

 

על פי תקנוני החברה, לצורך קבלת ההחלטה נדרשת תמיכה של 75% מבעלי המניות. סאמיט, באמצעות חברת הבת המחזיקה בכ-82% בסאמיט גרמניה, נתנה התחייבות בלתי חוזרת להצביע בעד ההחלטה.

 

במקביל, הודיעה סאמיט גרמניה על פרסום הצעת רכש לבעלי מניותיה לרכישת שליש מהונה המונפק בתמורה לסכום של 215 מיליון אירו לפי מחיר של 1.45 אירו למניה. במסגרת הצעת הרכש, כל בעל מניות יהיה רשאי למכור לחברה מניות באופן יחסי לאחזקותיו.

 

החברה, באמצעות חברה בת בבעלות מלאה, התחייבה למכור לסאמיט גרמניה חלק יחסי מאחזקותיה באופן שתיענה ל- 82.1% מהצעת הרכש ובסה"כ תמכור מניות בסך כ- 176 מיליון אירו. בעקבות המכירה, שיעור האחזקה של החברה בסאמיט גרמניה יסתכם בכ- 82%-75%, בהתאם לשיעור ההיענות של בעלי מניות סאמיט גרמניה להצעת הרכש.

 

לאחר המחיקה ממסחר בלונדון תעמוד לרשות בעלי המניות זירת מסחר אלטרנטיבית לתקופה של 12 חודשים במהלכם יוכלו לסחור במניות של סאמיט גרמניה.

 

לקראת המחיקה מפרסמת סאמיט את רווחי סאמיט גרמניה משערוך נכסים במחצית השניה של 2019. על פי הנתונים שבידי החברה, הרווחים צפויים להסתכם בכ-84 מיליון אירו. ה- FFO ברבעון הרביעי של שנת 2019 יסתכם בכ- 13 מיליון אירו נוספים.

 

שווי נכסי החברה ליום 31 בדצמבר 2019 צפוי להסתכם ב- 1.40 מיליארד אירו. יחס החוב נטו לשווי הנכסים (LTV נטו) לאחר השערוכים האמורים ובניכוי המזומנים המיועדים להצעת הרכש צפוי להסתכם בכ- 40%.

 

 

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה