מדיגוס חתמה על מזכר הבנות בהיקף 4.5 מיליון דולר באמריקה הלטינית

ההסכם לרישוי ומכירה של מערכות MUSE - מכשור זעיר-פולשני לביצוע הליכים אנדו-כירורגיים; לחברה הסכמים דומים בסין, הונג קונג, טיוואן ומקאו

חדשות ספונסר 16/02/2020 12:00

א+א-

חברת המכשור הרפואי מדיגוס, העוסקת בפיתוח כלים לביצוע הליכים זעיר-פולשניים בתחום האנדו-כירורגיה ובטכנולוגיית וידיאו להדמיה ישירה, הודיעה היום כי חתמה על מזכר הבנות בלתי מחייב בהיקף של ארבעה מילין דולר עם חברת  L-1 systems לרישוי ומכירה של מערכות MUSE לאזור אמריקה הלטינית. כמו כן, תקבל מדיגוס תשלום נוסף בסך 500 אלף דולר בתמורה לשירותי התמיכה שיסופקו בשנה הראשונה לאחר השלמת ההסכם הסופי בין הצדדים.

 

לפי תנאי ההסכם, הצדדים יעשו מאמצים סבירים כמקובל כדי להשלים את המשא ומתן ולהוציא לפועל את ההסכם הסופי בתוך 180 ימים מתאריך הודעה זו.

 

כאשר ההסכם הסופי ייצא לפועל, תהיה זו ההתקשרות השנייה של החברה למסחור ולרישוי של מערכות MUSE . ההסכם הראשון נחתם מול חברת גולדן גראנד Shanghai Golden Grand Medical  Instruments) למכירת מערכות MUSE בסין, הונג קונג, טאיוואן ומקאו, שבמסגרתו מדיגוס זכאית לקבל 3 מיליון דולר, בכפוף להשלמת אבני דרך מסוימות.

 

האסטרטגיה של מדיגוס כוללת התקשרויות עם שותפים נוספים בהסכמים דומים לרישוי ומכירה של מערכות MUSE בטריטוריות נוספות ברחבי העולם.

 

מערכת  MUSEהיא מכשיר גמיש לשימוש חד פעמי, המשלב בין הטכנולוגיה של אמצעי ראייה זעירים וסיכות כירורגיות. המכשיר מצויד במצלמת CMOS™ ScoutCam זעירה, בכוונת על-קולית ובמד מרחק אשר מאפשרים לרופא יחיד לבצע הליך פונדופליקציה זעיר-פולשני דרך הפה. ההליך נועד לטפל בגורם האנטומי לצרבת כרונית.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה