דלתא חוזרת לפעילות חלקית בסין

החברה אינה צופה פגיעה מהותית בפעילותה בטווח המיידי אך מזהירה מפני השפעת המשך שיבוש פעילות הייצור בסין על תוצאותיה

חדשות ספונסר 11/02/2020 16:59

א+א-

חברת דלתא מעדכנת היום כי לאחר חופשת החגים המקומית בסין שהוארכה בשבוע על ידי הממשל המקומי, החברה קיבלה מידע מהמפעלים, הספקים וקבלני המשנה שלה כי בשלב זה ישנה חזרה חלקית בלבד לפעילות שאמורה להימשך בשבועות הקרובים.

 

בהודעת החברה לבורסה מסבירה דלתא כי מערך הייצור שלה גלובאלי ומבוזר וכולל מפעלי ייצור בבעלותה וכן קבלני משנה משמעותיים, בין היתר במצרים, טורקיה, בולגריה, צ’כיה, ווייטנאם, תאילנד, מיניאמר, בנגלדש ומקסיקו.

 

בימים אלה החברה פועלת מול מפעליה, קבלני המשנה שלה וספקיה במדינות אלה, על מנת להסיט אליהן חלק מפעילות הייצור והרכש, ככל שניתן.

 

בשלב זה החברה אינה צופה פגיעה מהותית בפעילותה בטווח המיידי, עם זאת, מאחר ועדיין קיימת אי וודאות לגבי המועד בו תחזור הפעילות בסין לסדרה, באופן מלא – החברה לא יכולה להעריך כעת את ההשפעה של המשך שיבוש פעילות הייצור בסין על תוצאותיה.

 

דלתא צופה שככל שתימשך השבתת מפעלי הייצור שלה או של קבלניה וספקיה; או ככל שהחזרה של המפעלים לעבודה סדירה בתפוקה מלאה, תתעכב - עלולה להיות לכך השפעה שלילית על תוצאותיה העתידיות.

 

בכך מצטרפת דלתא לחברות רבות שדיווחו בימים האחרונים על השבתת הפעילות בסין, ועל חזרה הדרגתית לפעילות בימים האחרונים. הבוקר דיווחו חברת האופנה גולף, תפרון וחברת השילוח אוריין על ההשפעה שעלולה להיות לוירוס הקורונה על פעילותן

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה