משרד התחבורה יאפשר לחברת ק.א.ל להוביל ציוד הומניטרי לסין

החברה קיבלה בקשות להובלת ציוד רפואי ומנהל רשות התעופה ומשרד הבריאות התירו לה לחרוג מההגבלות שהוטלו על צוותי אוויר ששהו בסין

חדשות ספונסר 06/02/2020 16:11

א+א-

מנהל רשות התעופה האזרחית, יואל פלדשו החליט לאפשר לחברת ק.א.ל המובילה מטענים באוויר להטיס ציוד הומניטרי לסין מישראל ואירופה זאת לאור בקשות להובלת ציוד רפואי שהתקבלו בימים האחרונים בחברה.

 

יצויין כי ישראל הטילה מגבלות על צוותי אוויר של טיסות מסחריות ששהו בסין לפני הגעתם לארץ. צוותים אלה חייבים להיכנס לבידוד של 14 ימים מיד עם הגעתם לישראל כדי לוודא שלא נדבקו בנגיף הקורונה.

 

בימים האחרונים פעל פלדשו מול המטה לביטחון לאומי (המל"ל) שבמשרד ראש הממשלה ומשרד הבריאות להחריג את חברת ק.א.ל מההגבלות שהוטלו על צוותי חברות תעופה שהגיעו מסין ולאפשר לצוותי המטוסים שלה לפעול בתנאים שהחברה יכולה לעמוד בהם.

 

"אנו נדרשים למצוא את האיזון בין שמירה מוחלטת על בריאות הציבור לבין המשך ניהול החיים והמשק התקינים בכדי לצמצם את הפגיעה בשגרת החיים. אני מודה ליואל פלדשו על העבודה החשובה מול משרד והבריאות והמטה לביטחון לאומי" אמר שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ. 

 

בחברת ק.א.ל מעריכים כי החל מ- 22 בפברואר יתחדשו טיסות המטען הסדירות הפועלות כיום בין ישראל לסין. חידוש טיסות המטען בין שתי המדינות ייטיב למשק הישראלי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה