חדשות שוק ההון

שיכון ובינוי צופה הפסד של 20 מיליון דולר בפרויקט ביוסטון

החברה מעריכה שעלויות ההקמה של פרויקט סלילת נתיבי האגרה ביוסטון טקסס גדלו מעבר להערכות; באוקטובר הודיעה החברה המבצעת על הפסד של עד 16 מיליון בגלל עיכובים

חדשות ספונסר 05/02/2020 15:32

א+א- 1

חברת שיכון ובינוי מדווחת היום לגבי הפעילות שלה ביוסטון, על בסיס מידע שקיבלה החברה מהנהלת השותפות הקבלנית המבצעת פרויקט של סלילת נתיבי אגרה ביוסטון, טקסס ארה"ב.

 

השותפות שהיא תאגיד בשליטה משותפת שאינו מאוחד בדוחות הכספיים של החברה, מעדכן כחלק מתהליך בחינה שוטפת של הצפי לגמר ושל עלויות הפרויקט. החברה מעריכה שעלויות ההקמה של הפרויקט תגדלנה ועקב כך צפוי להירשם בדוחות הכספיים של החברה לרבעון הרביעי של שנת 2019 הפסד של כ-20 מיליון דולר.

 

בנוסף מסרה החברה כי לאור תהליך בדיקת הנתונים, שנמצא עדיין בשלבי בחינה, ייתכן שינוי נוסף בעלןיות הפרויקט.

 

בחודש אוקטובר 2019 דיווחה שיכון ובינוי על עיכוב של מספר חודשים במועד המסירה של פרויקט סלילת נתיבי אגרה ביוסטון. החברה הסבירה אז שהעיכוב נובע מגורמים שאינם בשליטת החברה ביניהם אירועי מזג אויר שהשפיעו על קצב התקדמות העבודות, וכן עדכון עלויות ישירות ועקיפות צפויות.

 

הנהלת השותפות העריכה באוקטובר שבדוחות הכספיים המאוחדים של החברה ירשם הפסד של בין 12-16 מיליון דולר, וכעת כאמור היא מעריכה הפסד של 20 מיליון דולר ברבעון הרביעי.

 

בפרויקט המדובר שיכון ובינוי עוסקת בתכנון, מימון, הקמה, תפעול ותחזוקה של נתיבי אגרה מהירים וכן שדרוג, תפעול ותחזוקה של תשתיות קיימות בכביש SH288 בתחום מחוז האריס במרכז יוסטון. הפרויקט אמור היה להסתיים במחצית השנייה של 2019 , אולם העיכובים כאמור מרחיקים את מועד הסיום שוב.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מישהו כבר ידע מהעניין בשעה 12:00 לערך

    הנייר נץהיה בביב גבוה יומי ופתאם התחיל להתקפל
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    m-g 05/02/2020 15:49