בוטלה עסקת מכירת מלון פאבליקה לישראל קנדה

בעל מניות המיעוט, ראובן אלה החליט לממש את זכות הסירוב שבידו והעסקה לא תוכל לצאת לפועל

חדשות ספונסר 04/02/2020 10:51

א+א-

איסתא וחברת ישראל קנדה מודיעות הבוקר על ביטול העסקה במלון פאבליקה שנחתמה בחודש דצמבר 2019 כיוון שבעל מניות המיעוט במלון (33.3%), אלה ר. נכסים ואחזקות, שבבעלות ראובן אלה, החליט לממש את זכות ההצעה הראשונה שעמדה לרשותו.

 

כזכור, איסתא  וישראל קנדה שבשליטת אסי טוכמאייר וברק רוזן, חתמו על מזכר הבנות למכירת החזקותיה של איסתא במלון בהרצליה תמורת 142 מיליון ₪, המשקף למלון שווי של כ-213 מיליון. השלמת העסקה היתה כפופה להתקיימותם של מספר תנאים מתלים, הכוללים בין היתר את קבלת אישור מחזיק המיעוט בדבר ויתור זכות ההצעה הראשונה העומדת לו מכוח הסכם המייסדים ביחס למכירת הממכר, תנאי שכאמור לא התקיים והביא לביטול אוטומטי ומיידי של ההסכם.

 

מלון פאבליקה הוא מלון עסקים הממוקם בלב אזור ההייטק של הרצליה ובמרחק הליכה מאזורי הבילוי בעיר ביניהם: מרינה הרצליה, חוף אכדיה וקניון שבעת הכוכבים. המלון כולל 160 חדרים, חלל עבודה משותף, חדרי ישיבות, אולם כנסים ואירועים, מרפסת פטיו, לובי בר, בריכת שחייה על הגג ומועדון כושר.

 

בהודעתה לבורסה מסבירה איסתא כי היא צפויה להתקשר עם מחזיק המיעוט בהסכם חדש למכירת המלון למחזיק המיעוט, בתנאי העסקה המקוריים, המשקפים לאיסתא רווח של כ-38 מיליון ש"ח.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה