נקסט ג’ן: חברת בת קיבלה רישיון לגידול המפ

משרד הבריאות של לסוטו אישר לחברה לגדל המפ בשטח של עד 15 אלף דונם; תוקף הרישיון הוא ל-10 שנים והוא מתחדש מדי שנה בתנאי שהחברה ממשיכה לעמוד בתנאים המוגדרים בו

חדשות ספונסר 03/02/2020 15:23

א+א-

חברת נקסט ג’ן מעדכנת היום כי חברת בת של מוניטין, המתמזגת עם החברה, קיבלה רישיון מעודכן לגידול המפ, המכיל THC בכמות נמוכה מ-1%.

 

החברה, VDC limited suppliers, חברה פרטית בשליטתה של מוניטין הרשומה בלסוטו, קיבלה ממשרד הבריאות של לסוטו עדכון לרישיון הקיים שלה, לפיו היא רשאית לגדל גידולי שדה של המפ בשטח כולל של עד 15 אלף דונם, כאשר בהתאם לבקשת VDC הוגדר אזור ששטח הגידול בו הוא כ-1000 דונם.

 

הרחבת תחולת הרישיון לגידול המפ באזורים נוספים, עד לשטח של 15 אלף דונם כרוכה בעדכון נוסף של הרישיון, וזאת בנוסף להוראות המקוריות, המתירות ל-VDC גידול קנאביס בחממות בהיקף של עד 30 דונם באותו אזור, אולם לא ניתן לגדל באותו אזור המפ וקנאביס בו זמנית מחשש להאבקה צולבת בין הזנים.

 

תוקף הרישיון הינו למשך עשר שנים בכפוף לכך שיחודש אחת לשנה, כל עוד עומדת VDC בתנאי הרישיון וחידושו, כאשר מועד החידוש הקרוב הינו ביום 11 במרץ 2020 .

 

מוניטין, שבעל השליטה בה הוא חבר הכנסת לשעבר ויצמן שירי, פועלת בתחום הקנאביס בעיקר במדינת לסוטו, שבה העלויות נמוכות וגמישות התמחור גבוהה. היא בעלת השליטה ב-VDC המקדמת מיזם קנאביס שהוכרז כפרויקט לאומי על ידיד ממשלת לסוטו.

 

בנוסף למוניטין מותג בשם "RAPHAEL WELLNESS", שבו סדרת מוצרי קנאביס מבוססי CBD ובכוונת החברה להרחיב את המותג גם למוצרי מזון-על. המותג וליין המוצרים הושקו בסוף נובמבר 2019 בתערוכה EXPO Cannabis ביוהנסבורג.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה