חדשות שוק ההון

פוורפליט קיבלה הזמנה מחברת All Truck לשדרוג צי הרכב שלה

השדרוג יאפשר ל- All Truckלהבין את ניהול הצי והתנהגות הנכסים בזמן אמת ובכך להגיב במהירות לדרישות הלקוחות

חדשות ספונסר 02/02/2020 11:51

א+א-

חברת פוורפליט העוקת בפתרונות IOT לניהול ציי רכב, מדווחת כי קיבלה הזמנה מחברת All Truck לשדרוג כל צי הרכב שלה, הכולל מעל ל-1,500 נגררים, ממכשירי ה-3G הקיימים למכשירי ה-LV-100 של פוורפליט התואמים לסטנדרט LTE 5G.

 

All Truck המתמחה בפתרונות תובלה למשאיות מסחריות לשימוש מקומי ואזורי ברחבי המערב התיכון בארה"ב, בחרה בשירותיה של פוורפליט בכדי לייעל את פעילותה ולייצר ראות ברורה יותר של ציי הרכב שלה, בזמן בו החברה מרחיבה את שירותיה ברחבי ארה"ב. השדרוג של צי All Truck עם מכשירי ה- LV-100של פוורפליט יאפשר ל- All Truckלהבין את ניהול הצי והתנהגות הנכסים בזמן אמת ובכך לנהל ולהגיב במהירות לדרישות הלקוחות.

 

"טכנולוגיית הדור הבא כמו שבאה לידי ביטוי במכשירי ה-LTE LV-100 של פוורפליט, תהיה מכרעת להתרחבותנו ברחבי ארה"ב." הסביר נשיא All Truck נינו אלגנה. "שדרוג כולל של צי מלא צפוי שיהיה צעד מאסיבי, אבל הטכנולוגיה הגמישה והמוכחת של פוורפליט משתלבת בקלות בתוכנת ניהול הרכבים הקיימת שלנו, ובכך מפחיתה את המעמסה הצפויה ממהלך השדרוג."

 

All Truck נוסדה ב-1978 וכיום הפעילות שלה כוללת מעל ל-1,500 ציי נגררים. החברה מציגה שיעור צמיחה שנתי של 15%.

 

"הובלת השוק בתחום שירות לקוח דורשת פתרונות בעלי חזון באיכות גבוהה, ואנו מבינים את הלחץ בו נתונים לקוחותינו, לבצע את ההתאמות הנדרשות ולשדרג את צייהם לשם עמידה בדרישות השוק המתפתח לשם כך," אמר כריס וולף מנכ"ל פוורפליט. "אנו שמחים לשתף פעולה עם חברת All Truck ולסייע לה לזנק משקיעת ה-3G הצפויה ואנו מצפים להמשיך את מערכת היחסים המוצלחת שלנו עם All Truck בכדי לייצר ערך הן לחברה והן ללקוחותיה."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה