קרדיט: יח"צ

קו מנחה וקבוצת יפעת רכשו 3 קומות בפרויקט LYFE של אשטרום נכסים ודן

תמורת העסקה עומדת על כ-50 מיליון ₪; קבוצת אשטרום רכשה 7 קומות בבניין A

חדשות ספונסר 30/01/2020 12:12

א+א-

קבוצת ’קו מנחה’ הציבורית וקבוצת ’יפעת’ הפרטית – שתיהן בשליטת משפחת בגס – יעתיקו במהלך 2022 את משרדיהן מת"א לפרויקט LYFE בבני ברק, זאת בנוסף לחברות פרטיות מובילות נוספות במשק שרכשו שטחי משרדים בפרויקט. שתי הקבוצות חתמו על עיסקה לרכישת 3 קומות, בשטח כולל של כ-4,500 מ"ר בבניין B של הפרויקט, מידי אשטרום נכסים וחברת דן, היזמיות של הפרויקט.

 

קבוצת ’קו מנחה’ הציבורית, העוסקת באספקת מידע עסקי ומערכות מסחר בשוק ההון, רכשה 2 קומות בשטח כולל של כ-3,000 מ"ר, וקבוצת ’יפעת’, העוסקת במידע תקשורתי ובניתוחו, רכשה קומה נוספת בשטח של כ-1,500 מ"ר.

 

השטחים שנרכשו ע"י ’קו מנחה’ ו’יפעת’ נמצאים בקומות 14-16 של בניין B, המתוכנן לגובה של 36 קומות משרדים. בכוונת שתי הקבוצות להעתיק את משרדיהן לפרויקט עם השלמת הקמתו, המתוכננת לרבעון הראשון של שנת 2022.

 

פרויקט LYFE של אשטרום נכסים ודן נמצא כיום בשלבי יזום והקמה מתקדמים והוא צפוי לכלול שטחים בהיקף כולל של כ-200,000 מ"ר, וכ-2,000 מקומות חנייה, מתוכם שטחים למכירה בהיקף של כ-113,000 מ"ר. בניין A של הפרויקט כבר שווק כמעט במלואו, ובניין B נמצא בעיצומו של השיווק, כאשר כ-40% מהשטחים שלו כבר נמכרו מלבד שטחי המשרדים. במתחם מתוכננים כ-3,000 מ"ר שטחי מסחר, הכוללים מסעדות ובתי קפה וכן מתחם של חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות להשכרה ומתחם FITNESS .

 

יצוין, כי קבוצת אשטרום, בעלת השליטה באשטרום נכסים, כבר רכשה 7 קומות בבניין A, אליהן יועברו בהמשך כל משרדי המטה של הקבוצה והחברות הבנות שלה, לרבות אשטרום נכסים ואשדר.

 

את מכירת העסקה הובילו עו"ד אורלי מימון ורועי פרקש ממשרד מ.פירון ואת הרכישה הובילה עו"ד רינת דבש ממשרד שיבולת, מתווכת העסקה נורית אבידר לוי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה