חדשות שוק ההון

קבוצת חג’ג’ מאכלסת את מגדל המשרדים במתחם רסיטל בתל אביב

החברה מוסרת את מגדל המשרדים הרביעי שלה בגוש דן; בין רוכשי המשרדים בבנין חברת פורטר, פגסוס, רשת חללי העבודה ROOMS ואיל וולדמן

חדשות ספונסר 28/01/2020 14:35

א+א- 4

לאחר שלפני שנתיים מסרה את מגדל המשרדים בר כוכבא במתחם BBC בבני ברק, ולפני כשנה את צמד מגדלי הארבעה היוקרתיים בתל אביב, קבוצת חג’ג’, בשליטת צחי ועידו חג’ג’, מסרה השבוע את מגדל המשרדים והמסחר הרביעי שלה.

 

המגדל, H-TOWER, נבנה במתחם בו שכנו בעבר אולמי רסיטל המיתולוגיים, ברחוב דרך מנחם בגין, ואכלוסו החל השבוע. המגדל, בן 31 קומות, כולל כ-40 אלף מ"ר משרדים, קומת לובי עם שטחי מסחר, 412 חניות ועשרות חניות אופנועים. על תכנונו היה אמון משרד האדריכלים יסקי-מור-סיוון, והוא מתאפיין בעיצוב המשלב שילוב קירות מסך ומעטפת בנייה ירוקה חוסכת אנרגיה.

 

בין רוכשי המשרדים ניתן למנות את חברת ההייטק, פורטר, אשר שכרה את שתי הקומות הגבוהות במגדל ואת הגג, חברת הסטארט-אפ הישראלי-בריט Snyk, ששכרה שתי קומות, אנשי העסקים פנינה רוזנבלום ואבי בניהו, איש העסקים איל וולדמן וחברת וולדו הולדינגס שבבעלותו, חברת הנסיעות פגסוס, רשת חללי העבודה המשותפים ROOMS של קבוצת פתאל ועוד.

 

בניין המשרדים החדש ניצב בסמוך לפרויקט המגורים, המסחר והמשרדים "מגדלי הצעירים", שארגנה החברה הפרטית של צחי ועידו חג’ג’, הנמצא בשלבי גמר מתקדמים וצפוי להתאכלס, להערכת הפיקוח, בתוך כשמונה חודשים. בימים אלו החלה קבוצת חג’ג’ הציבורית בבנייתו של מגדל המשרדים, המגורים, המסחר והמלונאות החמישי במספר שלה, בן 40 קומות, בפינת הרחובות שדרות רוטשילד ושד"ל בתל אביב.

 

מגדל H-TOWER שוכן במתחם ל המע"ר הצפוני בתל אביב, הנחשב לאזור העסקים מתפתח ונהנה ממיקום מרכזי, מדרכי גישה נוחות במיוחד לנתיבי איילון ודרך נמיר, תחנת הרכבת תל אביב מרכז סבידור, השוכנת למרגלותיו, ותחנת ארלוזורוב העתידית של הרכבת הקלה. 

 

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  Mlnx vs NVDA

  דובי תודה יום נעים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  rutti 28/01/2020 15:44

 2. 2
  לא נסגרה

  כזה יסגר מלנוקס תהיה על 124.99 דולר.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  דובי 28/01/2020 15:38

 3. 3
  חדשות ספונסר

  דובי אגב ולדמן העיסקה עוד לא מומשה נכון? ועכשיו עם המצב בסין ? מעניין מבחינה משפטית מה יקרה .. את אייל וולדמן מייצגים עורכי דין הכי מקצוענים בנושא ... תודה יום נעים NVDA
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  rutti 28/01/2020 15:25

 4. 4
  קבוצת חג׳ג

  ספונסר -דובי הקבוצה מצליחה. יש לה מגדל בארבעה גם ברמת אביב ב אינשטיין מתחם יפה ועוד באירופה גם גם בעסקי מסעדנות במסעדה שהיא סניף של הידועה בתפוח ...קצת לא באותה רמה אבל קהל טוב ואוכל איטלקי בינוני + Surfina הם מפזרים מיקומים וע״יכ סיכונים. גם ברומניה פעילים. בבוקרשט ... טוב שלא איפוא שהצוענים LoL תודה יום נעים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  rutti 28/01/2020 15:21