ויקטורי רוכשת שני סניפים של יינות ביתן ב-35 מיליון ₪

הרשת רוכשת סופרמרקטים בקניון מלחה ובקניון איילון; בנוסף, השלימה החברה את רכישת סניף יינות ביתן ברחובות שיעבור לידי החברה בחודש פברואר

חדשות ספונסר 27/01/2020 10:07

א+א-

חברת ויקטורי של אייל רביד, מדווחת היום על חתימת הסכם עם מגה קמעונאות לפיו תרכוש החברה את הפעילות העסקית של שני סופרמרקטים הנמצאים בקניון מלחה ובקניון איילון ברמת גן, בשטח מסחר כולל של כ-4,000 מ"ר נטו וכן רכוש קבוע וזכות להתקשר בהסכמי שכירות עם בעלי הקניונים בהם נמצאים הסופרמרקטים.

 

בתמורה תשלם ויקטורי 35 מיליון ₪, ובנוסף תרכוש את המלאי המצוי בסופרמרקטים במועד ההשלמה במחיר עלות בהתאם לספירת מלאי שתתבצע במועד המסירה. העסקה תושלם לאחר התקיימות כל התנאים המתלים בהסכם ולא יאוחר מה-1.3.2020.

 

התנאים המתלים בעסקה הם הסכמת בעלי הנכסים של כל אחד מהסופרמרקטים הנמכרים – תנאי זה התקיים והושלם. בנוסף יש צורך בקבלת אישור הממונה על התחרות ואישור הנאמנים להסדר החוב של מגה קמעונאות והבנקים המממנים של המוכרת על הסרת כל השיעבודים הקיימים.

 

בנוסף לכך, בהמשך להסכם לרכישת חמישה סניפים מיינות ביתן, עליו דיווחה ויקטורי בחודש ספטמבר 2019, והשלמת רכישת ארבעה מתוכם במהלך דצמבר, מדווחת היום החברה כי הסניף החמישי שנמצא ברחובות ימסר לחברה בחודש פברואר 2020 לאחר ספירת מלאי וחתימה על הסכם שכירות חדש בנכס.  

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה