חדשות כלכלה

גבי מיודובניק מונה למנכ”ל הבא של חברת נטפים

מיודובניק הצטרף לנטפים לפני 16 שנה ובתפקידו האחרון שימש סמנכ"ל בכיר ונשיא חטיבת האמרקות; יכנס לתפקידו במרץ 2020

חדשות ספונסר 23/01/2020 11:52

א+א-

גבי מיודובניק מונה למנכ"ל הבא של חברת נטפים, העוסקת בפתרונות השקיה חכמה ויחליף בתפקיד את רן מידן, אשר הודיע לפני מספר חודשים על רצונו לפרוש מנטפים לאחר 6 שנים כמנכ"ל החברה. דירקטוריון החברה אישר את מינויו למנכ"ל חברת נטפים, החל ממרץ 2020.

 

גבי מיודובניק, 46 נשוי+3, רואה חשבון בהשכלתו, הצטרף לנטפים לפני 16 שנה כסמנכ"ל כספים ביחידת אמריקה הלטינית, ולאחר מכן מילא שורה של תפקידים ניהוליים בחברה, ביניהם מנהל חברת הבת במקסיקו, סמנכ"ל מנהל חטיבת EMEA (אירופה, אפריקה והמזרח התיכון) ולאחרונה סמנכ"ל בכיר ונשיא חטיבת האמריקות. לפני נטפים עבד בחטיבת הייעוץ של משרד KPMG סומך-חייקין.

 

דניאל מרטינז וולה, מנכ"ל אורביה (Orbia) ויו"ר דירקטוריון נטפים: "אני גאה ושמח למנות את גבי מיודבניק לתפקיד מנכ"ל נטפים. לגבי ניסיון עשיר בנטפים, במהלכו רכש ידע רב בתחום החקלאות וההשקיה, הכרות רחבה עם השוק הגלובלי ולקוחות החברה, והוכיח יכולות ניהוליות גבוהות, מנהיגות, והשגת צמיחה מרשימה בכל התפקידים שמילא עד כה.

 

אני מאמין בגבי וביכולתו להוביל את נטפים לשיאים חדשים, תוך תרומה לחזון של קבוצת אורביה לקידום החיים בעולם." עוד הוסיף דניאל: "אני רוצה להודות לרן מידן על מנהיגותו והובלת נטפים לצמיחה משמעותית במכירות וברווחיות בשנים האחרונות, לצד פיתוח מנועי צמיחה וחיזוק היתרון התחרותי של החברה."

 

רן מידן, נשיא מנכ"ל נטפים היוצא: "אני מודה על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את נטפים בשש השנים האחרונות. אני מודה להנהלה ולעובדים על תרומתם הרבה להצלחת החברה והפיכתה למובילת שוק עולמית. מהיכרותי ארוכת השנים עם גבי אני משוכנע שהוא מועמד מצוין והמתאים ביותר להצעיד את החברה המצוינת הזו קדימה."

 

גבי מיודובניק מסר: "זה כבוד גדול עבורי להתמנות למנכ"ל נטפים לאחר שנים של צמיחה אישית יחד עם החברה. אני מבקש להודות לדירקטוריון החברה וליו"ר הדירקטוריון דניאל מרטינז וולה על האמון שנתנו בי. נטפים הינה חברה מצוינת עם פוטנציאל רב, ואני משוכנע שיחד עם הנהלת החברה ועובדיה המסורים, נמשיך להצמיח את החברה ולחזק עוד יותר את מעמדה כחברת ההשקיה המובילה בעולם."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה