חדשות שוק ההון

אינרום חתמה על מזכר הבנות לרכישת פזקר תמורת 135 מיליון ₪

פזקר היא חברה תעשייתית הפועלת בתחום האיטום והבידוד; הסכם מפורט שיגובש בין הצדדים צפוי להיחתם בתוך שלושה חודשים

חדשות ספונסר 23/01/2020 09:37

א+א-

אינרום תעשיות בנייה, העוסקת בייצור, שיווק והפצת מוצרים ופתרונות בעיקר לענפי הבנייה והשיפוצים, באמצעות החברות איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט צבעים, חתמה על מזכר הבנות לרכישה אפשרית של מלוא הבעלות בחברת פזקר מקבוצת פז חברת נפט בתמורה לסך של 135 מילון ש"ח. הסכם מפורט שיגובש בין הצדדים צפוי להיחתם בתוך שלושה חודשים.

 

פזקר היא חברה תעשייתית המייצרת ומוכרת מוצרי איטום ובידוד המיועדים לענפי הבנייה והתשתיות. פזקר מציעה מגוון מוצרים ופתרונות איטום ובידוד, ביניהם יריעות ביטומניות, משחות איטום על בסיס ביטומן, משחות איטום על בסיס פוליאוריתן, משחות אקריליות ועוד. מפעלה של החברה ממוקם באזור התעשייה אלון תבור, עפולה.

 

נועם שצ’לקה, מנכ"ל אינרום תעשיות בנייה, מסר: "רכישת פזקר, שהינה חברה תעשייתית מובילה עם מוניטין מצוין בתחום המוצרים והפתרונות לאיטום לענפי הבנייה והתשתיות, תהווה מנוע צמיחה נוסף להמשך חיזוק והרחבת הנוכחות של אינרום ומובילותה בענפי הבנייה השונים בהם היא פועלת. רכישה זו הינה בהמשך וכחלק מתוכניותינו לגוון ולהעמיק את פעילות הקבוצה בשווקי הבנייה והתשתיות ולהרחיב את סל המוצרים והפתרונות השונים שאנו מציעים ללקוחותינו.

 

בכוונתנו לפתח את פזקר ולחזק את פעילותה, תוך התבססות, בין היתר, על המשאב האנושי ועובדיה של פזקר, כשרכישתה של פזקר (ככל ותושלם), תשתלב היטב בפעילות הקבוצה ותרחיב את שרשרת הערך שלה. אינרום ממוקדת וחדורת מטרה בהובלת שווקי פעילותה, הן על ידי פיתוח, מיכון והרחבת מפעליה באתרים השונים, והן על ידי התרחבות לפעילויות חדשות כדוגמת רכישת פזקר." 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה