חדשות שוק ההון

חברת הקנאביס של גינדי וקאנומד השלימו גיוס הון של 27.3 מיליון שקל

הגיוס יאפשר את השלמת המיזוג בין קאנומד לאי.יו.ביופארם ואת יציאתה של קאנומד מרשימת השימור; החברה הממוזגת תחזיק במתקן גידול Indoor בתקן EU-GMP ובחווה לגידול מסחרי

חדשות ספונסר 22/01/2020 11:24

א+א-

אי.יו.ביופארם (EU BIOPHARM), חברת הקנאביס הרפואי שבבעלות מנור וכפיר גינדי בעלי השליטה ועוה"ד חגית ויינשטוק ודודו זהבי בעלי מניות מיעוט, מודיעה כי הושלם גיוס ציבורי של 27.3 מיליון שקל עבור קאנומד, חברה ציבורית בעלת חממות פעילות ורישיונות לריבוי וגידול מסחרי של קנאביס רפואי.

 

לפני כשבוע הודיעה אי.יו.ביופארם כי חתמה על הסכם לרכישת אחזקות שליטה בקאנומד, וכי ההסכם כפוף להשלמת הנפקה ציבורית של 18 מיליון שקל, בה ישתתפו כפיר ומנור גינדי בהיקף של כ-3 מיליון שקלים לפחות. במסגרת ההסכם יוקצו מניות נוספות למנור וכפיר גינדי, על פי עמידה באבני דרך שנקבעו בהסכם. עוד דווח כי ד"ר מיקי דור, לשעבר הרופא הראשי של היחידה לקאנביס רפואי (יק"ר) במשרד הבריאות, הצטרף לצוות הניהולי של החברה בתפקיד מנהל רפואי ראשי.

 

הצלחת הגיוס כעת תאפשר את השלמת המיזוג בין קאנומד לאי.יו.ביופארם, ויציאתה של קאנומד מרשימת השימור חזרה אל הרשימה הראשית.

 

את הגיוס ליוו החתמים איפקס הנפקות, רוסריו קפיטל, אוריון חיתום והנפקות ואוורסט חיתום, וכן עוה״ד אילן גרזי, עליזה גביזון ונועה רגב ממשרד פרל כהן צדק לזר ברץ, ועו״ד תומר אלטמן ממשרד AYR.

 

לקאנומד מתקן גידול בבקעת הירדן שקיבל רישיון לריבוי וגידול מסחרי וצפוי לקבל אישור על עמידה בתקן IMC-GAP. בנוסף, לחברה חממות פעילות עם אפשרות להרחבה משמעותית, 17 קווי גנטיקה של קנאביס והסכם מחייב למכירת התוצרת עם חברה ישראלית.

 

אי.יו.ביופארם החלה בהקמת מתקן גידול Indoor מתקדם ומפעל לעיבוד תוצרת קנאביס רפואי, בשטח כולל כ-3 דונם באזור התעשייה ציפורית שיפעל בתקינת EU-GMP, IMC-GAP, IMC-GMP מתוך מטרה לספק תוצרת קנאביס רפואי בעיקר לשוק הבינלאומי. כושר ייצור המתקן יעמוד על כ-8 טון בשנה.

 

תחילת פעילות במתקן מתוכננת לרבעון הרביעי של 2020. לחברה הסכם הפצה מחייב למכירת תוצרת בהיקף 3 טון לשנה עם החברה הגרמנית ACA Muller, המייבאת מוצרים רפואיים ומשווקת אותם, בין השאר, בבתי מרקחת בגרמניה ובעולם.

 

אי יו ביו פארם רכשה 55% מבית מרקחת במרכז המתמחה במכירת קאנביס רפואי בהיקפים משמעותיים. לאי.יו. ביופארם החזקה בחברת הפצה גרמנית אחרת בעלת רישיון להפיץ קנאביס רפואי באירופה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה