קמטק קיבלה הזמנות ל-34 מערכות לבדיקת רכיבי חיישנים למצלמות

ההזמנות מגיעות מחמש יצרניות; רוב ההזמנות יסופקו במחצית הראשונה של 2020

חדשות ספונסר 21/01/2020 14:37

א+א-

חברת קמטק הדואלית, הודיעה היום כי קיבלה הזמנות ל-34 מערכות לבדיקה ויזואלית (2D) של רכיבי חיישנים למצלמות (CMOS) מ- 5 יצרניות מובילות. 25 מההזמנות התקבלו משני לקוחות. מרבית ההזמנות יותקנו במהלך המחצית הראשונה של 2020.

 

הזמנות אלו מחזקות את מעמדה של קמטק בשוק בדיקות ה-2D עם מערכת ה-Eagle T ומערכת ה-Eagle T Plus שהושקה לאחרונה, ושומרות את מעמדה של החברה כמובילה בבדיקת חיישני CMOS.

 

רמי לנגר, COO של קמטק, אמר: "מצלמות הינן אחד הרכיבים המשמעותיים ביותר במכשירי סמרטפון היום. הגידול במספר המצלמות בסמרטפונים, הרזולוציה הגבוהה, והשוק המתעורר של 5G אשר מניע ייצור של סמרטופנים חדשים, מציבים רף חדש של דרישות וסטנדרטים לבדיקת רכיבי חיישנים למצלמות (CMOS). 

 

המומחיות ארוכת השנים שלנו בטכנולוגיות בדיקה, אשר עוצבה במיוחד לשוק ה-CMOS, הופכת את מערכות ה-Eagle T וה-Eagle T Plus למכונות הבדיקה האולטימטיביות עבור שוק זה."

 

רפי עמית, מנכ"ל קמטק, אמר: "אני מרוצה מאוד מההתחלה החזקה של שנת 2020. ההזמנות המשמעותיות שהתקבלו, לצד הזמנות אחרות אשר קיבלנו לאחרונה ליישומים אחרים, מסמנות שינוי חיובי במגמות השוק שלנו ומייצגות את הביקוש הגובר לציוד בדיקה ומטרולוגיה, וכן משפרות את הניראות למחצית הראשונה של 2020."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה