חדשות שוק ההון

קמהדע: הנפקה פרטית של 25 מיליון דולר לקרן פימי

מדובר בהשקעה נוספת של הקרן בחברה לאחר שבנובמבר רכשה כ-13% ממניות קמהדע וכעת עלתה ל-21%

חדשות ספונסר 21/01/2020 14:24

א+א- 2

חברת קמהדע הדואלית מדווחת היום כי חתמה על הסכם של רכישת ניירות ערך עם פימי, קרן ההשקעות הפרטית המובילה בישראל, לרכישת 25 מיליון דולר של מניותיה הרגילות בהנפקה פרטית.

 

בהתאם לתנאי ההסכם, קמהדע תנפק סך של 4,166,667 מניות רגילות לפימי במחיר של 6 דולר למניה, מחיר המהווה הנחה של כ-8% יחסית למחיר הסגירה של מניות החברה בנאסד"ק ב- 17 בינואר 2020 והנחה של כ- 5.5% יחסית למחיר הממוצע בשלושת חודשי המסחר האחרונים ב נאסד"ק) . עם סגירת העסקה FIMI תחזיק בכ- 21% ממניות קמהדע.

 

התמורה מההנפקה הפרטית צפויה לשמש למימון תוכניות הצמיחה של החברה ויישום הזדמנויות עסקיות אסטרטגיות.

 

ניירות הערך המוצעים ל-FIMI לא נרשמו על פי חוק ניירות ערך האמריקאי משנת 1933. החברה הסכימה להגיש הצהרת רישום לרשות ניירות הערך בארה"ב, אשר רושמת את המכירה החוזרת של המניות הרגילות אשר בבעלות FIMI לפי בקשתן בכל עת לאחר חלוף שישה חודשים לאחר סגירת ההנפקה הפרטית.

 

"אנו מודים על התמיכה והאמון שמפגינה FIMI בחברה באמצעות עסקה זו" ציין עמיר לונדון, מנכ"ל קמהדע. "אנו מאמינים כי FIMI, קרן השקעות בעלת מוניטין, יכולות מוכחות ומשאבים כספיים משמעותיים, תתרום להמשך יישום אסטרטגיית הפיתוח העסקי שלנו, המתמקדת בזיהוי הזדמנויות למוצרים חדשים למפעל הייצור שלנו ואיתור מוצרים משלימים לרישוי ורכישה. אנו מחויבים ליצור ערך משמעותי ארוך טווח לבעלי המניות שלנו ובטוחים שמימון אסטרטגי זה מהווה מהלך משמעותי לקראת השגת מטרה זו. "

 

"אנו שמחים להעמיק את המחויבות שלנו לקמהדע באמצעות השקעה חשובה זו" ציינה לילך אשר טופילסקי, שותפה בכירה בקרן FIMI. "ההשקעה המשמעותית שלנו בקמהדע מעידה על האמון שלנו בסיכויי הצמיחה לטווח הארוך של החברה, מעמדה בשוק, אסטרטגיית החברה וצוות הניהול המקצועי שלה. אנו מאמינים כי לקמהדע יש הזדמנות גדולה להשיא ערך באמצעות המוצרים הקיימים שלה ועל ידי אסטרטגיית פיתוח עסקי ממוקדת שעשויה לספק הזדמנויות צמיחה חדשות"

 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מאכזב לדעתי במכרו ב 6 ד הנחה של

  חצי ד' והמהלך הזה כבר היה מתוכנן כנראה מאז הקניה אצל בעלי עניין אחרים.היה יותר ראוי 7 ד מינימום כי כבר יש להם ,זה לא שהם ערומים.אם אני הייתי צריך לקנות על פוזיציה שכבר יש הייתי משלם שוק .אם כך היה קורה המניה הייתה עולה 2 ד לדעתי.אנשים קטנים קנו כבר ב 6 תהיו קצת לארג'ים,אבל לא.הייתי שואל את המוכר הרבה שאלות .
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 21/01/2020 19:09

 2. 2
  מכרתי חלק כרבע ממה שיש

  פימי החלטיים קיבלו הנחה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  benyy 21/01/2020 14:44