חדשות שוק ההון

חברת אאורה נבחרה לקדם פרויקט פינוי-בינוי חדש בחולון

הפרויקט יכלול כ-266 יחידות דיור, שטחי מסחר, שטחים ציבוריים ומבני ציבור; הקמת הפרויקט כפופה לאישור תכנית בנין עיר מתאימה

חדשות ספונסר 15/01/2020 11:38

א+א-

חברת אאורה נבחרה לקדם פרויקט פינוי-בינוי חדש בחולון על ידי בעלי הזכויות במתחם הכולל חמישה מבני ציבור המצויים ברחוב יהושע חנקין בחולון. מתחם זה כולל 75 יחידות דיור וכן יחידות מסחריות.

 

החברה מתכננת להקים במתחם בניינים חדשים אשר יכללו כ-266 יחידות דיור, שטחי מסחר, שטחים ציבוריים ומבני ציבור לרווחת התושבים. בעלי הזכויות במתחם יהיו זכאים ל-75 דירות חדשות בפרויקט, דירות אלו יכללו תוספת של 28 מ"ר לשטח דירתם הקיימת, מרפסת שמש בשטח של 12 מ"ר, מחסן וחניה. יתר הדירות ישווקו על ידי החברה.

 

הפרויקט יתבצע במתכונת פינוי בינוי על סמך תכנית בנין עיר בסמכות ועדה מחוזית שבכוונת החברה לקדם בשיתוף פעולה עם עיריית חולון. 

 

נכון למועד זה הוסכם עם נציגות הדיירים הוותיקים נוסח הסכם פינוי בינוי והחברה החלה בהחתמות דיירים. הקמת הפרויקט במתחם כפופה, בין היתר, לכך שיחתמו חוזים פרטניים עם כלל הדיירים הוותיקים במתחם ולאישור תכנית בנין עיר מתאימה.

 

לדברי יעקב אטרקצ׳י מנכ״ל ובעלי אאורה השקעות: "החברה הינה אחת מהחברות היזמיות המובילות והפעילות ביותר בעיר חולון, בה היא מתכננת מקימה ומשווקת כ-500 יחידות דיור בפרויקטים שונים בעיר.

 

חולון מהווה עבור החברה יעד אטרקטיבי, עם ביקושים גבוהים לדירות ומחסור בקרקע זמינה למגורים. החברה מאמינה כי ניתן להתגבר על מחסור זה ולתת מענה לביקושים לדירות חדשות בסטנדרט בניה גבוה באמצעות פרויקטים מסוג פינוי-בינוי."

 

הפרויקט החדש יצטרף אל שני פרויקטים נוספים שאאורה משווקת בימים אלו בעיר: אאורה 300 בשכונה ח’ בחולון, ומתחם אאורה 370 הממוקם בליבה של העיר חולון ובו בניין בוטיק בן 10 קומות הכולל כ-40 דירות 5-6 חדרים ופנטהאוזים.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה