רשת מתחמי העבודה BRAIN EMBASSY מבית אדגר נכנסת לישראל

הרשת פותחת סניף ראשון ברחוב השלושה בתל אביב בהיקף של כ-4,000 מ"ר; כל מתחמי העבודה של הרשת נפתחים בנכסים השייכים לחברת אדגר

חדשות ספונסר 13/01/2020 10:25

א+א-

BRAIN EMBASSY רשת מתחמי עבודה מבית אדגר, פותחת סניף ראשון בישראל ברחוב השלושה בתל אביב. הרשת שהחלה את פעילותה בפולין בשנת 2016 מנהלת נכון להיום כ- 20,000 מ"ר בפולין, וישראל ובקרוב תפתח סניף ראשון בבלגיה.

 

הסניף הראשון של הרשת משתרע על כ- 4,000 מ"ר ועל פני 4 קומות בבניין של חברת האם אדגר בתל אביב. הסניף שהוקם ועוצב בהשקעה של כ-20 מיליון שקל על ידי משרד אדריכלים רועי דוד יכלול כ- 450 עמדות עבודה ובנוסף יציע ללקוחותיו (בריינרים) מרחב עבודה פתוח, טרקלין, חדרי ישיבות, משרדים, מטבח פעיל ראשון מסוגו שיאפשר לבריינרים לבשל בו ומתחם אירועים.

 

למתחמי העבודה של BRAIN EMBASSY יתרון משמעותי, היות והם נפתחים רק בנכסים של חברת אדגר. למעשה הקונספט הזה מאפשר להם להשקיע יותר בעיצוב ובציוד המתחמים להעניק פתרונות ללקוחות קיימים ופוטנציאליים ונותן אפשרות ללוות עסק בכל שלביו וצרכיו.

 

אורן גוזלן, מנהל פעילות BRAIN EMBASSY בישראל: "להיות בריינר זה לדעת שהכל פתוח. ללקוחות שלנו יש אפשרות מעבר חופשי בין המרחבים והמסלולים השונים בכל שלב ובהתחייבות חודשית בלבד. היום אתם באופן ספייס, מחר תוכלו להיות במשרד או ביוניט פרטי (מתחם פרטי), להתאים, להתחדש, להצטמצם או להתרחב, לסגור או לפתוח, לפי הצרכים המשתנים שלהם.

 

בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו וללקוחות מזדמנים מגוון מתחמים מאובזרים לעריכת כנסים, סדנאות ואירועים, המתחמים שלנו יכללו חדרי כושר וחדרי שרתים מתוך אמונה שאנו צריכים לספק ללקוחותינו מגוון פתרונות.

 

ניר קלנר, מנהל הפעילות הגלובאלית של תחום מתחמי העבודה המשותפים בחברת אדגר , "על פי מחקרים מתחמי העבודה תופסים היום רק 1.5% משטחי הנדל"ן המניב למשרדים ואנו מאמינים שזוהי רק ההתחלה והקונספט צפוי להתרחב ולצמוח בשנים הקרובות לכ- 25% בארץ ובעולם.

 

חברת אדגר ראתה את העוצמה שבקונספט ופתחה את הסניף הראשון כבר לפני שלוש שנים בפולין ובכוונתנו להמשיך ולפתח את הקונספט בישראל בפרט ובארצות בהם אנו פועלים".

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה