אלקטרה תקים את החניון בפרויקט הכניסה לעיר בירושלים

אלקטרה תשתיות תבצע את הפרויקט עבור "מוריה החברה לפיתוח ירושלים" תמורת סך של כ-320 מיליון שקל; החניון התת-קרקעי יכלול כ-1,370 מקומות חניה

חדשות ספונסר 12/01/2020 09:59

א+א-

קבוצת אלקטרה, בניהולו של איתמר דויטשר, זכתה במכרז של ’מוריה החברה לפיתוח ירושלים’ לביצוע עבודות להקמת חניון תת-קרקעי ברח’ שז"ר בכניסה המערבית לעיר ירושלים, כחלק מפרויקט "הכניסה לעיר".

 

אלקטרה תשתיות, חברת הבת של אלקטרה בע"מ, תבצע את הפרויקט תמורת סך של כ-320 מיליון שקל. בנוסף, ל’מוריה החברה לפיתוח ירושלים’ קיימת אופציה להורות על ביצוע עבודות נוספות בהיקף כספי בסך של כ-155 מיליון שקל, הכוללות עבודות אחזקה בהיקף של כ-80 מיליון שקל, ובמקרה כזה יעמוד סך התמורה הצפויה לאלקטרה בגין הפרויקט על כ-475 מיליון שקל.

 

החניון התת-קרקעי יכיל כ-1,370 מקומות חניה, הפרדה מפלסית ומעבר תת-קרקעי להולכי רגל. עבודות ההקמה יחלו בחודש הקרוב וצפויות להסתיים תוך 42 חודשים. ומעבר לכך, ככל ומוריה תממש את האופציה הנתונה לה תעמוד תקופת תחזוקת החניון הכוללת למשך של עד 10 שנים ממועד סיום ההקמה.

 

פרויקט זה מתווסף לפרויקטים משמעותיים נוספים בהם זכתה אלקטרה בע"מ בשנה האחרונה, באמצעות אלקטרה תשתיות ואלקטרה בניה, ביניהם: עבודות תשתית למסילת 431 עבור רכבת ישראל בהיקף של כ-385 מיליון שקל, ביצוע עבודות בנייה בפרויקט ’לנדמרק’ ת"א המוערכות בכ-715 מיליון שקל, הרחבת מתקן הטיפול הביולוגי בשפד"ן בעלות של כ-605 מיליון שקל, הוספת נתיב בכביש 20 במסגרת פרויקט הנתיבים המהירים - כ-430 מיליון שקל, בניית קמפוס אמדוקס ברעננה תמורת כ-330 מיליון שקל ועוד.

 

איתמר דויטשר, מנכ"ל אלקטרה: "אנו שמחים על זכייתנו בפרויקט חשוב זה. הזכייה ממחישה את יכולותיה של אלקטרה תשתיות לספק פתרונות כוללים לפרויקטים מורכבים במסגרת התוכניות ארוכות הטווח של ממשלת ישראל להרחבת תשתיות התחבורה ברחבי המדינה".

 

אלקטרה סיכמה את תשעת החודשים הראשונים לשנת 2019 עם עלייה של כ-15% בהכנסות לכ-5.14 מיליארד שקל ועם עלייה ברווח מפעילויות נמשכות לכ-225 מיליון שקל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה