חדשות שוק ההון

הולמס פלייס זכתה במכרז להקמת מועדון ספורט באשדוד

ההשקעה בהקמה ופתיחת המועדון מוערכת בכ-20 מיליון שקל; השלמת בניית המועדון מתוכננת תוך 18 חודשים

חדשות ספונסר 08/01/2020 15:14

א+א- 1

חברת מועדוני הכושר והבריאות הולמס פלייס מדווחת היום כי זכתה במכרז של הרשות העירונית לפיתוח אשדוד להשלמת הקמה ולהפעלת מרכז תרבות וספורט בעיר (מועדון פמילי). מועדון זה לא היה חלק מהתוכניות שהחברה הציגה למשקיעים במסגרת תוכנית הצמיחה המואצת, ומתווסף למועדונים בכפר סבא, חדרה והרצליה שנמצאים בשלבים שונים של הקמה.

 

על פי תנאי המכרז, הולמס פלייס תהיה אחראית על השלמת בניית המועדון (חלקו כבר בנוי) בתוך 18 חודשים, והפעלתו וניהולו למשך תקופה של 24 שנים ו-11 חודשים לאחר החתימה על ההסכם וקבלת אישורים ממשרדי האוצר והפנים.

 

הולמס פלייס מעריכה כי העלויות הצפויות של הפרויקט נאמדות בכ-20 מיליון שקל, ויתפרסו על תקופה של כשנה עד כשנה וחצי. נכון למועד זה, החברה בוחנת את אופן מימון העסקה. החברה תפקיד ערבות בסך של 1 מיליון שקל להבטחת ההתחייבויות מול העירייה.

 

על פי התכניות העסקיות של החברה, מועדון פמילי חדש צפוי להגיע ליעד הכנסות של כ-18-22 מיליון שקל וליעד EBITDA של כ-5-7 מיליון שקל, תוך 24-36 חודשים ממועד פתיחת המועדון.

 

מועדוני הפמילי הוא פורמט המשלב פעילות קאנטרי קלאב עם חוויה של מועדון כושר פרימיום. עד היום מפעילה הולמס פלייס 7 מועדוני פמילי בפריסה ארצית, ונמצאת בשלבי תכנון והקמה של 3 מועדוני פמילי בכפר סבא, חדרה והרצליה, שתרומתם העתידית ל-EBITDA השנתי של החברה נאמדת בכ-15 מיליון שקל.

 

מנכ"לית הולמס פלייס קרן שתוי ציינה כי "אנו שמחים על הזכיה במכרז לבניית והפעלת קאנטרי באשדוד, ומתרגשים להציע לתושבי העיר את אחד מהמועדונים המובילים בישראל, הכולל בין היתר חדר כושר בשטח של כ-800 מטר עם הציוד החדיש ביותר, שטחי פנאי נרחבים, בריכת שחייה מחוממת ועוד".

 

שתוי הוסיפה כי "אשדוד היא עיר עם אוכלוסיה גדולה והיא אסטרטגית להולמס פלייס. מועדון פמילי זה מצטרף למועדונים בכפר סבא, חדרה והרצליה, הנמצאים בשלבי תכנון והקמה שונים, ויהווה תוספת כח משמעותית לפורטפוליו של החברה. אנחנו ממשיכים לתור אחר הזדמנויות נוספות להקים מועדוני הולמס פלייס במיקומים אסטרטגיים להמשך פיתוח וצמיחת החברה".

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אולי יצליחו יותר מג'קי בן זקן

    20 שנה ואפס הישגים.
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    rtg1 08/01/2020 15:26