חדשות שוק ההון

עדיקה: הערכות מקדימות למכירות ברבעון הרביעי נאמדות בכ-12 מיליון ש”ח

סך כל הכנסות החברה מפעילות עדיקה צפויות לעמוד בטווח שבין 45 ל- 48 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 07/01/2020 13:36

א+א-

בהמשך לדיווחיה של החברה על תוצאות פעילות המגזר הבינלאומי בשלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2019, כפי שהובאו במסגרת דוחותיה הרבעוניים, Adika מעדכנת הבוקר כי בהתאם להערכותיה המקדמיות והראשוניות, היקף הכנסות החברה מפעילות המגזר הבינלאומי במהלך הרבעון הרביעי לשנת 2019 צפויות להסתכם לכ-12 מיליון ש"ח. סך כל הכנסות החברה מפעילות עדיקה (לרבות פעילות המגזר הבינלאומי) במהלך הרבעון הרביעי לשנת 2019 צפוי לעמוד בטווח שבין 45 ל- 48 מיליון ש"ח.

 

דדי שוורצברג, מנכ"ל, מסר: "בהמשך להודעות הקודמות שלנו בהן דיווחנו על התקדמות טובה מהצפוי של הפיילוט בשוק האמריקאי, אנו שמחים לבשר על תוצאות מרשימות גם ברבעון הרביעי לשנת 2019. ההסתכלות על שנת 2019 במלואה, מוכיחה שיש מקום לעדיקה בשוק הבינלאומי.

 

יצאנו לפיילוט על בסיס ההנחה שלקוחות החברה בישראל, בנות דור ה-Z, דומות לקבוצת הגיל שלהן בכל העולם ושעדיקה יכולה לקחת את היכולות הקיימות שלה ולהרחיב על בסיסן את פעילותה בגזרה הבינלאומית. תוצאות הפיילוט מצביעות על כך שהנחת היסוד שלנו הייתה נכונה.

 

בהתאם, פעלנו גם לייצוב התשתיות והנוכחות שלנו בשוק האמריקאי והקדמנו את לוחות הזמנים להתקשרות עם מרכז לוגיסטי בניו ג’רזי. היום כבר אפשר לומר שהפעילות הבינלאומית הולכת ומתמצבת כמנוע הצמיחה החדש והחזק של החברה."

 

את הרבעון השלישי של 2019 סיכמה עדיקה עם גידול של 28.9% בסך הכנסות החברה ש והסתכמו בכ-43.2 מיליון ש"ח לעומת כ-30.2 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי ברבעון השלישי הסתכם בכ-2.4 מיליון ש"ח, עלייה של כ-123%, לעומת כ-1.1 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. הכנסות החברה מפעילות חו"ל לכ-2.9 מיליון ש"ח זאת לאחר שבמחצית הראשונה של השנה (והראשונה לפעילות זו) ההכנסות הסתכמו בכ-300 אלפי ש"ח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה