אימקו קיבלה הזמנות מלקוח ביטחוני בהיקף של 61 מיליון ₪

ההזמנה לאספקה ויצור של רתמות ותיבות חשמל ואלקטרוניקה; החברה צופה קבלת הזמנות נוספות מהלקוח בעתיד הקרוב

חדשות ספונסר 02/01/2020 12:40

א+א-

חברת אימקו מדווחת היום על קבלת הזמנות מלקוח ביטחוני, שאת שמו אינה מוסרת בהודעה. ההזמנה – לאספקה וייצור של רתמות ותיבות חשמל ואלקטרוניקה בהיקף של כ-61 מיליון ₪, לתקופה של שנה עד שלוש שנים, על פי מועדי האספקה של ההזמנות השונות.

 

ההזמנות מתחלקות בין הזמנות פיתוח בהיקף של כ-21 מייון ₪ והזמנות ייצור סדרתי ראשוניות בהיקף של כ-40 מיליון ₪. החברה צופה קבלת הזמנות נוספות מהלקוח בעתיד הקרוב, אולם אין ביכולתה להעריך בשלב זה את מועד קבלת ההזמנות ואת היקפן.

 

ההזמנות הן תוצאה של מו"מ שהתקיים בין הלקוח והחברה בחודשים האחרונים לגבי הסכם מסגרת רב שנתית בהיקף פוי של כ-327 מיליון ₪. בהודעתה לבורסה מסבירה החברה כי הדירקטוריון החליט לעכב את הדיווח לבורסה מכיוון שדיווח כזה היה עלול למנוע את השלמת העסקה או להרע באופן ניכר את תנאיה.

 

החברה צפויה להכיר בהכנסות בגין ההזמנות בהתאם להשלמת אבני דרך וקצב אספקת המוצרים. המו"מ בין הצדדים טרם הבשיל לכדי הסכם וההזמנות שהתקבלו כפופות לאישור החברה והסכם שייחתם בין החברה ללקוח.

 

אימקו תעשיות, מפתחת ומייצרת מוצרים למערכות צבאיות ותעופתיות. בין לקוחות החברה משרד הביטחון, רפאל, תעשייה אווירית, אלביט מערכות ועוד. החברה הוקמה ב-1974 ומעסיקה כ-250 עובדים. עיקר הפעילות מתבצעת במפעל בתל חנן שבמפרץ חיפה, בנוסף לחברה שלוחה בנהריה המונה כ-40 עובדים.

 

לאימקו חברת בת במרילנד שעובדת עבור זרועות היבשה, האויר והים של צבא ארה"ב. חברת בת נוספת – ניר אור, עוסקת בתכנון ויצור מערכות פיקוד ובקרה אלקטרוניות לתחום הצבאי. לאימקו חברת בת נוספת העוסקת במערכות חשמליות ואלקטרו מכניות עבור אפליקציות אזרחיות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה