חדשות שוק ההון

דוניץ: אושרה להפקדה תכנית לתוספת זכויות בניה במרכז מגורים ועסקים באשדוד

התוכנית כוללת תוספת זכויות בניה של למעלה מ-2,500 יחידות דיור; 200 יחידות דיור ושטחי מסחר הן של דוניץ ותאפשר הקמת שלושה מגדלים נוספים בני 35 קומות

חדשות ספונסר 02/01/2020 09:46

א+א-

הועדה המחוזית לתכנון ולבניה במחוז דרום אישרה להפקדה תכנית מפורטת שעיקרה תוספת זכויות בניה ל- 2,529 יח"ד במע"ר (מרכז עירוני ראשי) דרום אשדוד. כ-200 יח"ד ושטחי מסחר שיתווספו במסגרת התכנית הזו הן של חברת אחים דוניץ.

 

שטחו של המתחם של חברת אחים דוניץ במע"ר דרום הינו כ-30 דונם, עליו מוקם פרויקט Up Town. המגדל הראשון כבר אוכלס והמגדל השני נמצא לקראת סיום הבניה. תוספת הבניה שאושרה להפקדה תאפשר לחברה להקים 3 מגדלים נוספים בני 35 קומות עם כ-350 יח"ד. תמהיל הדירות יכלול גם בניה של דירות קטנות בנות 3 חדרים. החברה הגישה בקשה להיתר ונמצאת בהליך קבלתו.

 

הפרויקט כולו יכלול בסופו של דבר 5 מגדלים עם כ-450 יח"ד ושטח מסחרי בהיקף של כ-800 מ"ר.

 

נסים אחיעזרא מנכ"ל אחים דוניץ "עבר כעשור מהרגע שבו רכשנו את הקרקע, ורק לפני כשנתיים אפשרו לנו להגיש בקשה להיתרי בניה חלקיים. גם היום אנחנו חווים קשיים בקבלת ההיתרים מכיוון שעבודות הפיתוח של המתחם טרם הסתיימו. אנחנו שמחים שסוף סוף, לאחר התנגדויות לא מעטות, התב"ע הופקדה, ומקווים שבתוך כשלושה-ארבעה חודשים ניתן יהיה לקבל אישור סופי לתב"ע"

 

 

לחברה עתודת קרקע נוספת ברובע המיוחד באשדוד, בסמוך לבית חולים אסותא ולביג פאשן, עליו מתכננת החברה להקים פרויקט הכולל כ-400 יח"ד ב-4 מגדלים.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה