פרשקובסקי זכתה במכרז מחיר למשתכן בחיפה

החברה תבנה 378 יחידות דיור בהשקעה של כ-62 מיליון ₪; בכוונת החברה לממן את העסקה מהון עצמי או באמצעות מימון בנקאי

חדשות ספונסר 01/01/2020 14:43

א+א- 1

חברת הנדל"ן פרשקובסקי דיווחה היום (ד’) על זכייה במכרז של רשות מקרקעי ישראל להקמת 378 יחידות דיור בבנייה רוויה בשכונת מורדות לינקולן בחיפה. 

 

היקף המכרז עומד על 44 מיליון שקל, לכך צריך להוסיף את הוצאות הפיתוח העומדים על 18 מיליון שקל בצמוד למדד תשומות הבנייה למגורים של חודש ספטמבר לשנת 2019. בנוסף, החברה צפויה לשלם אגרות, היטלים ודמי הקמה לרשות המקומית ולתאגיד המים והביוב עפ"י הדין וחוקי העזר.

 

עוד דיווחה החברה כי הפקידה ערבות בסכום של 8 מיליון שקל עבור ביצוע הפרויקט, ובכוונתה לממן את העסקה מהון עצמי או באמצעות נטילת מימון מתאגיד פיננסי.

 

חיים קראדי, מנכ"ל פרשקובסקי מציין כי "החברה פועלת כיום בעיר חיפה ובונה פרויקט פינוי בינוי גדול בנוה שאנן, הפרויקט שיכלול כ-500 יחידות דיור כבר נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ומחציתו נמכר. אנחנו מאמינים בעיר חיפה ועדים לביקושים גבוהים לדירות חדשות בעיר. 

 

הפרויקט במחיר למשתכן ממוקם במורדות הכרמל המשקיפות לים בצלע הדרום מערבי של הרכס ובסמוך לדרך פרויד המיקום נחשב לאזור נחשק ואטרקטיבי בקרב החיפאים. החברה תחל בימים הקרובים את תכנון הפרויקט".

 

פרשקובסקי דיווחה אתמול כי רשות מקרקעי ישראל אישרה לה הקצאת שני מגרשים בפטור ממכרז במערב רמלה. מדובר בשני מגרשים בשטח כולל של כ-11,358 מ"ר, בשטחן תוכל החברה לבנות 162 יח"ד, ובכפוף להקלות שבס כחלון - תתאפשר הגדלת הבנייה ל-194 דירות. הפטור ממכרז ניתן בהתאם להסכם אופציה שחתמה החברה עם האגודה השיתופית "החקלאי באר יעקב".

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אתמול קפצה 4 אחוז מישהו כבר ידע

    על זה קודם
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    m-g 01/01/2020 15:53