פארמוקן מעריכה שהכנסות החברה ב-2019 גדלו בכ-40%

על פי ההערכות ההכנסות הסתכמו ב-20.5 מיליון ₪; החברה פתחה הבוקר את המסחר לרגל כניסתה לבורסה והיכללותה במדדים

חדשות ספונסר 01/01/2020 12:40

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי פארמוקן מדווחת היום כי להערכת החברה הכנסותיה לשנת 2019 גדלו בשיעור של כ-40% לעומת שנת 2018. ההכנסות הסתכמו לסך של כ-20.5 מיליון ₪ לעומת הכנסות של 14.77 מיליון ₪ בשנת 2018. נתוני ההכנסות אינם מבוקרים או סקורים ומבוססים על הערכות הנהלת החברה.

 

הנהלת חברת פארמוקן פתחה הבוקר את המסחר לרגל כניסתה לבורסה והיכללותה במדדי הבורסה בתל אביב. שווי שוק החברה עומד על כ- 168 מיליון שקל, והיא נכללת במדדי ת"א-ביומד, גלובל בלוטק, ת"א-צמיחה, ת"א-תעשייה. 

 

גיל חובש, מנכ"ל פארמוקן: "כחברה ציבורית, החשיפה לציבור משקיעים רחב ומגוון פותחת בפנינו את הדרך לצמיחה מואצת של פעילותנו בארץ ומעבר לים. למרות הפיכתה של פארמוקן לחברה גלובלית, נמשיך להציב את טובת מטופלינו בישראל בראש סדר העדיפויות ומעל לכל נמשיך לספק להם מוצרים איכותיים ומוקפדים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים להם אנו נדרשים.

 

אנו מצפים להמשך מגמת הצמיחה בשנת 2020 הבאה עלינו לטובה – מאחל לכולנו שהצבע הירוק ימשיך לככב בבורסה ושנהנה משוק קנאביס רפואי תחרותי וצומח." 

 

דרורית וילנאי, מנהלת יחידת ההנפקות במחלקה הכלכלית בבורסה: "אנו שמחים על הצטרפותה של פארמוקן לבורסה. כיום נסחרות בבורסה 14 חברות העוסקות בתחום הקנאביס בשווי שוק כולל של כ- 2.1 מיליארד שקל. אנו מאחלים לחברה המשך הצלחה הן לטובת המטופלים הזקוקים לקנאביס והן לטובת המשקיעים והמשק הישראלי".

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה