חדשות שוק ההון

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של 144 מיליון דולר לאספקת תחמושת קלה

החוזה עם משרד הביטחון בישראל נחתם לחמש שנים וביצועו יחל בשנת 2021; החוזה מהווה המשך לחוזה רב שנתי של החברה מול משרד הביטחון

חדשות ספונסר 01/01/2020 10:31

א+א-

חברת אלביט מערכות הודיעה היום כי זכתה בחוזה בהיקף של כ-144 מיליון דולר (כ-500 מיליון ש"ח) ממנהל הרכש במשרד הביטחון הישראלי לאספקת תחמושת קלה עבור צה"ל. חוזה חמש שנתי זה, אשר ביצועו יחל בשנת 2021, יהווה המשך לחוזה הרב שנתי הקיים מול משרד הביטחון.

 

החוזה עם משרד הביטחון מצטרף לצבר ההזמנות של החברה, אליו התווספו בחודש האחרון מספר עסקאות. במהלך דצמבר דיווחה אלביט מערכות על זכיה בחוזה בהיקף של 35 מיליון דולר במונטנגרו, , לאספקת עמדות נשק נשלטות מרחוק לצבא היבשה של המדינה, עבור רכבי 4X4. במסגרת חוזה זה, אלביט מערכות תבצע אינטגרציה מלאה של עמדת הנשק על ה-JLTV במהלך תקופה של 3 שנים, ותספק תמיכה לוגיסטית לתקופה של 7 שנים.

 

עוד דיווחה החברה במהלך דצמבר כי תספק מערכות חייל לצבא הולנד. מדובר בחוזה המשך בהיקף של כ-65 מיליון דולר ממשרד הביטחון ההולנדי, לתקופה של שנתיים. במסגרת חוזה ההמשך, תספק אלביט מערכות ציוד לביש המורכב ממערכות אפוד, נשיאה ומיגון. במסגרת תוכנית VOSS אלביט כבר מספקת לצבא הולנד מערכות רדיו תוכנה E-LynX לחייל, יחידות מחשוב לבישות מסוג RAPTOR, יכולות שליטה ובקרה וכן מערכות לרכב.

 

את הרבעון השלישי לשנת 2019 סיכמה אלביט עם עליה של 23% בהכנסות, צבר הזמנות של כ-10 מיליארד דולר ורווח נקי למניה שעלה ל-1.63 דולר, לעומת 1.5 דולר למניה ברבעון המקביל בשנת 2018.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה