חדשות שוק ההון

אליום מדיקל מפרסמת הערכות מקדמיות על המכירות ברבעון הרביעי 2019

המכירות המוערכות של קו הסטנטים בשלושת החודשים האחרונים צמחו ב-49% לעומת התקופה המקבילה והסתכמו ב-3 מיליון ₪

חדשות ספונסר 01/01/2020 10:11

א+א-

אליום מדיקל מפרסמת היום את הערכותיה המקדמיות והראשוניות, הלא מבוקרות והלא סקורות, על מכירות החברה לתקופות של שלושה חודשים ושנה שהסתיימו ב-31.12.2019. המכירות המוערכות של קו הסטנטים בלבד, לתקופות של שלושה חודשים ושנה שהסתיימו ביום 31 בדצמבר, 2019 צמחו אל מול התקופות המקבילות אשתקד בשיעור של 49% ו- 40%, בהתאמה. מכירות אלו הסתכמו בסך של 3 מיליון ש"ח ו- 10 מיליון ש"ח, בהתאמה.

 

כלל המכירות המוערכות של החברה בתקופות של שלושה חודשים ושנה שהסתיימו ביום 31 בדצמבר, 2019 צמחו אל מול התקופות המקבילות אשתקד בשיעור של 26% ו- 20%, בהתאמה. מכירות אלו הסתכמו לסך של 3.1 מיליון ש"ח ו- 11.1 מיליון ש"ח, בהתאמה.

 

בדיווח לבורסה מציינת אליום מדיקל כי שיעורי הגידול במכירות שהינם בדגש על קו הסטנטים של אליום, המהווה את מנוע הצמיחה במכירות החברה, מובאים בהמשך ולאחר דיווחי החברה בדבר הפסקת פעילות של קו המוצרים של חברת איי.בי.איי. ישראל ביומדיקל אינוביישנס, וכן בדבר ההתקשרות בהסכם למכירת נכסים וזכויות של פרוקאטיד מדיקל שלאחריו נותר לחברה רישיון בלעדי, תמידי וגלובאלי לכל הזכויות הקשורות לעורקי התרדמה (כולל רישיון ה-(FDA. לצורך מימוש הפוטנציאל הגלום בזכויות אלו, מתמקדת החברה במציאת שותף אסטרטגי.

 

למערכות הסטנטים של החברה אישורי שיווק, בין היתר, באירופה, סין, רוסיה, מקסיקו, דרום אפריקה, אוסטרליה, הודו וישראל.

 

החברה פועלת באמצעות מפיציה ושותפיה האסטרטגיים לקבלת אישורים נוספים ברוסיה, סין ובמדינות נוספות. כמו כן, פועלת החברה לקבלת אישור שיווק בברזיל כחלק מהסכם ההפצה בו התקשרה לאחרונה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה