חדשות שוק ההון category name

פרטנר שוקלת גיוס הון במניות לציבור בהיקף של כ-250 מיליון ₪

המכרז המוסדי ייערך ביום חמישי; במסגרת המהלך החברה תנפיק גם מניות ל"גורמים ישראליים" באמצעות הקצאה פרטית

חדשות ספונסר 01/01/2020 09:24

א+א-

חברת פרטנר תקשורת, דיווחה אתמול לאחר סיום המסחר כי הדירקטוריון אישר לחברה לבחון אפשרות של גיוס הון בישראל, בהיקף של כ-250 מיליון ₪ בדרך של הנפקת מניות לציבור בישראל.

 

במסגרת מהלך גיוס ההון, החברה תנפיק גם מניות ל"גורמים ישראליים" באמצעות הקצאה פרטית, על מנת לעמוד בתנאי הרישיון של החברה, לפיהם בכל עת וגם לאחר מועד ההנפקה 5% מהון המניות של החברה יוחזקו על ידי גורמים ישראליים, המאושרים על ידי משרד התקשורת. החברה פנתה למשרד התקשורת בעניין זה.

 

הצעת ניירות הערך לציבור, אם תבוצע, תיעשה באמצעות דוח הצעת מדף ותהיה כפופה לקבלת אישור דירקטוריון החברה לגבי היקף ההנפקה ותנאיה ואישור הבורסה לניירות ערך בתל-אביב. ההנפקה תתאפשר רק בישראל, וזאת על אף שתעודות ה-ADS של החברה נסחרות גם בנאסד"ק -Global Select Market .

 

נזכיר, כי בתחילת דצמבר יצאה גם המתחרה סלקום בהנפקת מניות לציבור, בהיקף של 300 מיליון ₪. במקור תכננה סלקום לגייס 280 מיליון שקל, אך הביקושים במכרז הגיעו ל-505 מיליון שקל והחברה החליטה להגדיל את היקף הגיוס ל-300 מיליון שקל.

 

את הרבעון השלישי של שנת סיימה פרטנר עם דוחות חלשים וצניחה של 73% ברווחים. ההכנסות נותרו כמעט כשהיו והסתכמו ב-825 מיליון ₪, עליה של 3 מיליון ₪ בלבד לעומת הרבעון המקביל ב-2018.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה