חדשות שוק ההון

טוגדר פארמה בוחנת גיוס אג”ח להמרה

עם תחילת הפעילות המסחרית החברה בוחנת פתרונות מימון ביניהם גם אג"ח להמרה; בכוונת החברה להשתמש בכספים שיגויסו לפעילות השוטפת ולהון חוזר

חדשות ספונסר 31/12/2019 13:55

א+א- 4

חברת הקנאביס הרפואי טוגדר מדווחת כי בהמשך להיערכות לקראת קציר תוצרת קנאביס הצפויה ברבעון הראשון של 2020, פעילות מסחרית ומכירות ללקוחות החברה, בוחנת טוגדר פארמה גיוס אג"ח להמרה שישמשו את החברה לפעילות השוטפת ולהון חוזר.

 

ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר: "לאחר שתילה נרחבת בחווה באשקלון, שהחלה במהלך הרבעון הרביעי של 2019, אנחנו מאיצים את הפעילות המסחרית שלנו במטרה להשלים קציר תוצרת קנאביס רפואי בהיקף משמעותי כבר ברבעון הראשון של 2020. עם הכניסה לשלב התפעולי אנו בוחנים פתרונות מימון המתאימים לשלב זה, לרבות גיוס של אג"ח להמרה, אשר יקדם את מימוש התוכנית העיסקית שלנו."

 

לאחרונה דיווחה החברה על הסכם למכירת תוצרת קנאביס רפואי מהחווה באשקלון, המחזיקה רישיון לייצור קנאביס רפואי בתקינת GAP. במסגרת ההסכם תמכור טוגדר 2 טון תוצרת הקנאביס הרפואי ליוניבו המחזיקה ברישיון למפעל בתקינת GMP. המוצרים שייוצרו מיועדים למטופלים בעלי רישיון תחת האסדרה החדשה וימכרו בבתי מרקחת בישראל. הסכם זה מצטרף להסכם מכירת תוצרת קנאביס רפואי לחברת קנ-טק בהיקף של לפחות 192.5 מיליון שקל ל-5 שנים.

 

המעבר להפעלה מסחרית של החווה בישראל בוצע לאחר שהחברה קיבלה אישור IMC-GAP. המתקן באשקלון הוא בהיקף של 20 דונם, אחד הגדולים בישראל, ומאפשר לחברה גידול תוצרת קנאביס רפואי בהיקפים גדולים. מוצרי הקנאביס הרפואי של טוגדר יהיו זמינים בהמשך בבתי המרקחת ולמטופלי קנאביס רפואי בישראל, אשר סובלים בחודשים האחרונים ממחסור חמור במוצרים. בכוונת החברה להביא את החווה באשקלון לכושר ייצור גבוה ולחתום על הסכמים מסחרים נוספים.

 

החברה מייעדת חלק מהתוצרת בחווה לצורך הפקת מוצרי שמן של מותג "קנאבליס" שהינו חלק מקבוצת טוגדר פארמה וכאמור ללקוחות שונים נוספים. ’קנאבליס’, הפועלת תחת טוגדר פארמה, היא חברה ישראלית הפעילה כעשר שנים בתחום הקנאביס הרפואי.

 

לקנאבליס הסכם שיתוף פעולה עם בי"ח הדסה עין כרם בו לחברה אזור להדרכה וטיפול אשר מאז הקמתו נתן מענה נרחב לאלפי מטופלים בקנאביס רפואי. הנהלת קנאבליס וצוות עובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב בפיתוח מוצרים, ניהול מפעל ליצור מוצרי קנאביס רפואי וטיפול בחולים. להנהלת טוגדר וקנאבליס הצטרף לאחרונה יואב אליישוב, לשעבר מנכ"ל חברת התרופות תרימה ובכיר בנוברטיס, שמונה למנהל תחום פארמה בחברה.

 

לצד פעילות הפארמה, טוגדר פעילה גם בתחום הקוסמטיקה מבוססת CBD יחד עם חברת פרמייר ים-המלח. בכוונת החברות, באמצעות חברת ייצור הולנדית בעל אישורים מתאימים, לייצר אלפי יחידות של שלושת המוצרים המאושרים וכי אלו יופצו למכירה בנקודות הפצה במדינות אשר בהן מכירת המוצרים הינה בהתאם לחוק.

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  רעיון גדול לשוק

  במידה ויעשו את זה יעשו מהלך נכון וראוי לחברה , כלי מינוף משתלם וכדאי לכל הצדדים ! כל הכבוד

  ירון כ 31/12/2019 20:57

 2. 2
  החלטה נבונה

  בדרך הזאת לא יהיה צורך בראלקו כשותפה יחסית יקרה ויוכחו לעשות מהלכים טובים ומשתלמים יותר עם האגח, יש שם כנראה אנשים רציניים שמתסכלים לטווח ארוך

  אבנר וולף 31/12/2019 20:54

 3. 3
  לא ילך. רוב המוסדיים לא יקנו.

  רוב הקונים של אגח זה מוסדיים ורובם לא יקנו. בגלל שזה קנאביס. וגם אין סיכוי לדירוג מעל C. לחברה אין שום נכס משמעותי. אם העסק לא ילך - לא יישאר כלום לאגח. ואם העסק יצליח - האגח יהנו מצמיחה פחות מהמניות. עדיף כבר להנפיק מניות.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 31/12/2019 15:17

 4. 4
  סגירת שורטים?..|35|

  דעתי הצנועה:אפשרות והסבר הגיוני אחד למה שאני רואים מאתמול בצהרים ,זה סגירת שורטים לדעתי.... היה מי שחשב שטוגדר תזדקק להנפקה ופתח שורטים לצורך התכסות בהנפקה טשמע אולי אתמול על כך שהם בוחנים צורת גיוס אחרת זולת הנפקה ...והחל בסגירה של השורטים... כמובן שזו רק דעתי והשערה ולא ידיעה ברורה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  חיימקה 31/12/2019 14:01