חדשות שוק ההון

אאורה מרחיבה את פרויקט הפינוי בינוי שלה ביהוד

החברה מסמנת את יהוד-מונסון כיעד אסטרטגי של החברה באזורי הביקוש; במתחם עתידים לקום בניינים חדשים בני כ-14 קומות, ובסה"כ כ-550 יחידות דיור, שטחים ציבוריים ומבני ציבור

חדשות ספונסר 30/12/2019 13:03

א+א-

חברת אאורה השקעות המקדמת תוכנית פינוי בינוי ברחוב ויצמן ביהוד מודיעה כי נבחרה לקדם פרויקט פינוי בינוי גם על ידי בעלי הזכויות בבתים נוספים ברחוב, אשר מהווים חלק נוסף במתחם אותו מפתחת החברה. בכך, התווספו ל-54 בעלי הזכויות עליהם דיווחה החברה בעבר עוד 56 בעלי זכויות נוספים אשר בחרו בחברה לצורך קידום פרויקט במתחם.

 

החברה החלה לנהל משא ומתן עם בעלי הזכויות על נוסח הסכם פינוי-בינוי. אאורה צופה כי במהלך שנת 2020 בעלי הזכויות בשני חלקי המתחם יחלו לחתום על הסכמי פינוי-בינוי מחייבים עם החברה.

 

לדברי יעקב אטרקצ׳י מנכ״ל ובעלי אאורה השקעות ״אנחנו מתכננים להקים במתחם כ – 550 יחידות דיור בבניינים חדשים בני כ-14 קומות, שטחים ציבוריים ומבני ציבור לרווחת התושבים. בעלי הזכויות במתחם יהיו זכאים ל-146 דירות בפרויקט, ויתר הדירות ישווקו על ידי החברה. הפרויקט יתבצע במתכונת פינוי בינוי על סמך תכנית בנין עיר בסמכות ועדה מחוזית שבכוונת החברה לקדם בשיתוף פעולה עם עיריית יהוד-מונוסון.

 

בנוסף לפרויקט הזה אנחנו מקדמים עוד שני פרויקטים ביהוד-מונוסון: פרויקט HIGH הגנים התלויים אשר עם סיומו יכלול כ-900 יחידות דיור חדשות ב-15 בניינים; ופרויקט מתחם שוק אשכנזי, אשר במסגרתו יפונו 114 יח"ד, ובמקומן יבנה פרויקט שיכלול כ-460 יח"ד חדשות בשבעה בניינים וכן שטחים ציבוריים״

 

הקמת הפרויקט במתחם כפופה, בין היתר, לכך שיחתמו חוזים פרטניים עם כל אחד מהדיירים במתחם ולאישור תכנית בנין עיר מתאימה.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה