חדשות שוק ההון

טוגדר חתמה על הסכם עם סיטרין להשקעה של 700 אלף דולר בקנאבליס

הצדדים יפעלו להנפיק את קנאבליס בבורסה בארה"ב או בקנדה או בורסה אחרת; לסיטרין יוענקו גם אופציות במחיר מימוש של 4.5 ש"ח

חדשות ספונסר 30/12/2019 11:38

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי טוגדר מדווחת היום על חתימת הסכם מסגרת מחייב עם סיטרין אחזקות והשקעות, לפיו תשקיע סיטרין בחברת הבת של טוגדר "קנאבליס", סך של 700 אלף דולר. במועד השלמת ההסכם יוקצו לסיטרין מניות של קנאבליס לפי שווי חברה של 16.9 מיליון ₪, שווי החברה לפיו רכשה טוגדר את קנאבליס.

 

הצדדים יפעלו להנפיק את קנאבליס בבורסה בארה"ב או בקנדה. על פי ההסכם אם ההנפקה המדוברת לא תושלם בתוך 12 חודשים ממועד העברת כספי ההשקעה, סיטרין תוכל להמיר את שווי כספי ההשקעה במניות של החברה לפי שווי השוק שלה במועד החתימה על מזכר ההבנות בחודש ספטמבר השנה.

 

במועד השלמת העסקה, תקצה החברה לסיטרין אופציות לא סחירות בחברה, בגובה של 0.7% מההון המונפק (ללא דילול) של החברה. תקופת חיי האופציות תהיה 36 חודשים. הן יבשילו תוך 12 חודשים ממועד הענקתם או במועד השלמת ההנפקה בבורסה זרה. מחיר המימוש יעמוד על 4.5 ₪ או שיהיה גבוה ב-150% ממחיר ממוצע של המניה של החברה בבורסה ב-30 ימי המסחר הקודמים למועד החתימה על ההסכם המפורט.

 

סיטרין וקנאבליס יתקשרו גם בהסכם למתן שירותי ייעוץ, ותהיה זכאית למנות דירקטור אחד מטעמה בדירקטוריון קנאבליס, והמועמד יאושר על ידי קנאבליס. את ההסכם המפורט התחייבו הצדדים לחתום בתוך 14 ימים ממועד החתימה על הסכם המסגרת.

 

קנאבליס הוקמה בשנת 2009 על ידי משה יחיה ונמכרה לטוגדר במלואה בחודש יוני השנה, לפי שווי של 14 מיליון שקל. בעשור האחרון, מתקיים שיתוף פעולה של קנאבליס עם בית החולים הדסה עין כרם בו מתקיים מרכז חלוקה המעניק אבחון, טיפול והדרכה למטופלים ע״י אחות מוסמכת למשתמשים בקנביס רפואי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה