חדשות שוק ההון

מליסרון בוחנת הנפקת מניות לציבור

בעלת השליטה בחברה עופר השקעות, הודיעה כי בכוונתה לרכוש מניות במסגרת ההנפקה ולהשתתף במכרז המקדים למשקיעים מסווגים

חדשות ספונסר 24/12/2019 16:45

א+א-

חברת מליסרון מדווחת היום כי בהתאם לאישור עקרוני של דירקטוריון החברה, וכחלק מאסטרטגיית החברה לפעול לחיזוק מבנה ההון שלה ולהרחבת ליבת עסקיה, בוחנת החברה אפשרות של ביצוע הנפקת הון בדרך של הנפקה לציבור של מניות של החברה.

 

הנפקת המניות, אם אכן תתקיים, תבוצע באמצעות דוח הצעת מדף בהתאם לתשקיף המדף של החברה.

 

עופר השקעות בע"מ שבבעלות ליאורה עופר, בעלת השליטה בחברה, הודיעה לחברה כי בכוונתה לרכוש מניות של החברה במסגרת ההנפקה ובכלל כך להשתתף במכרז מקדים למשקיעים מסווגים.

 

בהודעה לבורסה מסייגת החברה כי אין וודאות לגבי ביצוע ההנפקה, היקפה ועיתויה והדבר כפוף בין היתר להחלטה סופית של דירקטוריון החברה, לתנאי השוק ולקבלת האישורים הנדרשים.

 

לדברי אופיר שריד, מנכ"ל מליסרון: "אנו שמחים להודיע על גיוס הון, כפי שהודענו לבורסה בת"א. אנו מאוד שמחים שבעלת השליטה, הגב’ ליאורה עופר, הודיעה על כוונתה להשתתף בהנפקה, יש בכך כדי להביע אמון גדול מצידה בחברה. מהלך זה יתרום לחיזוק מבנה ההון של החברה ולהמשך פיתוחי עסקיה בעתיד".

 

מניית מליסרון עלתה מתחילת השנה בשיעור של 46.69% והיא נסחרת במכפיל רווח של 12.2. את הרבעון השלישי של השנה סיימה החברה עם עליה של 24.6% ברווח הנקי שהסתכם לכ-131 מיליון שקל, לעומת כ-105.2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

 

שווי הנדל"ן להשקעה של החברה בסוף הרבעון עלה לכ-17.7 מיליארד שקל בעיקר בזכות עליית שווי כתוצאה מעדכון שיעור ההיוון של מרבית מהנכסים ע"י שמאי חיצוני, ומהתקדמות בקצב ההשקעות בפרויקטים המצויים בשלבי הקמה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה