חדשות שוק ההון

מוצרי קנאשור ימכרו בבתי מרקחת של הדסה

כאשר יאושר יצוא קנאביס מישראל, ידונו הצדדים במכירת מוצרי החברה במרכזים הרפואיים של הדסה בחו"ל; קנאשור השלימה את הקמת מתקן הגידול שלה ועוסקת בביצוע ולידציות לתהליכי הגידול

חדשות ספונסר 24/12/2019 14:44

א+א-

חברת קנאשור מדווחת היום כי הגיעה להסכמה עם חברת הדסה מדיקל על מכירה של מוצרי הקנאבי הרפואי שלה בבתי מרקחת הממוקמים במרכזים הרפואיים של הדסה בישראל, הראשון שבהם בבית החולים הדסה עין כרם.

 

בנוסף סיכמו הצדדים כי בהמשך ידונו במכירת מוצרי החברה גם במרכזים הרפואיים של הדסה מחוץ לישראל, כאשר יאושר יצוא לחו"ל. תנאי ההסכם יישארו בתוקף כל עוד לא ניתנה הודעה על ידי אחד הצדדים בהתראה של 60 יום מראש.

 

הדסה מדיקל היא חברה בבעלות מלאה של ההסתדרות הרפואית הדסה המשמשת כזרוע הפיתוח העסקי של הדסה ומפעילה בשמה מרכזים רפואיים בארץ ובחו"ל.

 

מקנאשור נמסר כי "החברה רואה בהתקשרות בהסכם למכירה בבתי המרקחת בהדסה, מוסד רפואי ידוע ומהמוערכים בעולם הרפואי, צעד משמעותי וחשוב בשיווק ומכירה של מוצריה, בעיקר לאור נגישות המטופלים למרכזים הרפואיים של הדסה כאמור וכן לאור המוניטין של הדסה".

 

קנאשור השלימה את הקמת מתקן הגידול שלה, ועוסקת בביצוע הולידציות לתהליכי הגידול במתקן הגידול. כמו כן, השלימה החברה את הקמת מתקן הייצור, לרבות ביצוע הולידציות הנדרשות, ואף עברה את המבדק המסכם של היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות הנדרש לצורך קבלת רישיון עיסוק למטרת ייצור קנאביס רפואי, וכעת ממתינה לקבלת אישור עמידה בתקן -IMC-GMP.

 

להערכת החברה, החברה תחל במכירות מסחריות של מוצרי קנאביס רפואי, לרבות שמנים ותפרחות, כבר במהלך הרבעון הראשון של שנת 2020.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה