איך להתמודד עם בריחת שתן בטיול לחו”ל?

בריחת שתן היא תופעה שמפריעה לאיכות חיים בכל מקום בעולם, אבל גברים ונשים נוטים לסבול ממנה עוד יותר כאשר הם נמצאים בחו"ל. אז מה עושים? הנה כמה הצעות

תוכן מקודם 28/11/2019 16:05

א+א-

בריחת שתן היא כידוע תופעה פיזיולוגית לכל דבר ועניין. מבחינה פרקטית, היא באה לידי ביטוי באובדן שליטה על שלפוחית השתן. על רקע אובדן השליטה, התוצאה היא בדרך כלל דליפה בלתי רצונית של שתן, במצבים שונים ובדרגות חומרה שונות. מטבע הדברים, הגוף לא באמת יודע איפה אנחנו נמצאים כאשר הוא דורש מאתנו להתפנות – מה שעלול לגרום עוגמת נפש עוד יותר גדולה כאשר מטיילים בחו"ל.

 

אבל החדשות הטובות הן שגם גברים וגם נשים שנוטים לסבול מבריחת שתן יכולים להתמודד איתה מעבר לים. אז רגע לפני שאתם מבטלים את כרטיסי הטיסה, הנה כמה טיפים שכדאי להכיר:

 

1. בחרו היטב את היעד

ערים מרכזיות ומתקדמות יכולות לתת מענה נרחב עבור אנשים שסובלים מבריחת שתן. זה מתחיל מהיצע גדול יותר של תאי שירותים נקיים וסטריליים גם במקומות ציבוריים וגם בבתי המלון, אך כולל גם שירותי רפואה דחופים.

 

אם אתם סובלים מבריחת שתן על רקע גורמים קבועים ולא רוצים להסתכן, בחרו היטב את היעד והעדיפו לשלם עוד כמה שקלים על טיסה למקום שיגרום לכם להרגיש בנוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

2. תכננו מסלול מתאים

כמובן שגם לאופי המסלול יש השפעה מסוימת על היכולת שלנו להתמודד עם דליפת שתן במהלך טיול בחו"ל. הכי קל לעשות את זה עם טיולי יום קצרים שלא דורשים מאמץ פיזי רב ואף עוזרים להישאר קרובים לשירותים, בעוד הכי קשה יהיה לצאת לטיולי שטח שמבוססים על קמפינג ולינה באוהלים.

 

בכל מקרה, הפתרון הוא כמו תמיד למצוא את שביל הזהב בין המצוי לרצוי ולתכנן מסלול שעולה בקנה אחד עם אופי הטיול המבוקש.

 

3. קחו איתכם מוצרי ספיגה

יש המון מוצרי ספיגה למבוגרים שאותם אפשר בקלות להכניס למזוודה על מנת לטייל בחו"ל גם עם בריחת שתן. היתרון של מוצרי ספיגה מן הסוג הזה הוא שאף אחד לא מודע לקיומם ושניתן להשתמש בהם בצורה דיסקרטית לחלוטין.

 

יתרה על כך, גברים ונשים יכולים לבחור את מוצרי הספיגה שמתאימים להם לפי סוג הבעיה הרפואית שממנה הם סובלים, מבנה הגוף והמשקל. כל עוד עושים זאת מראש ובצורה מסודרת, אין סיבה שמוצרי הספיגה לא יהיו חלק מהחופשה.

 

רגע לפני סיום, כאן המקום להזכיר שתופעה מהסוג של דליפת שתן נוטה להחמיר על רקע אורח חיים מסוים. אם אתם לא רוצים לסבול מהחמרה, כדאי כבר עכשיו לשנות את התפריט התזונתי, להוציא ממנו משקאות משתנים כמו אלכוהול וקפאין ולבצע תרגילים גופניים לחיזוק שרירי רצפת האגן. נסיעה טובה!

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה