חדשות שוק ההון

מדיפאואר חתמה על הסכם לרכישת נכס מניב בניו ג’רזי ב-25 מיליון דולר

הנכס, Crossroads Plaza, הוא מרכז מסחרי פתוח שבמרכזו סופרמרקט; התפוסה במרכז עומדת על כ-93%; ה-NOI עומד על 1.6 מיליון דולר בשנה

חדשות ספונסר 27/11/2019 10:07

א+א- 1

חברת מדיפאואר מדווחת היום על חתימת הסכם לרכישת מרכז מסחרי פתוח בשם Crossroads Plaza, הנמצא בניו ג’רזי, ארה"ב בתמורה ל-25 מיליון דולר. את ההסכם חתמה חברת בת של מדיפאואר בשם AM West שהתאגדה בדלוואר. לסכום הרכישה יתווספו כ-500 אלף דולר נוספים בעלויות נלוות כמו תשלום לברוקר, דמי העברה, היטלים ומיסי העברה.

 

המרכז המסחרי הוא בעל שטח כולל להשכרה של 9,360 מ"ר. המרכז מעוגן על ידי סופרמרקט, והתפוסה הממוצעת בכל המקום עומדת על 93% ב-10 חוזי שכירות תקפים. ממוצע חוזי השכירות הוא כ-4.5 שנים. ה-NOI של המרכז המסחרי עומד על 1.6 מיליון דולר בשנה ושכר הדירה הממוצע לחודש הוא כ-17.2 דולר למ"ר.

 

החברה מעריכה כי השלמת העסקה תתרחש ברבעון הראשון של 2020 והיא כפופה להשלמת בדיקת נאותות לבחינת מצבו של הנכס, בכל הקשור לחוזי השכירות בו, מצב הנכס בנוגע לאיכות הסביבה ותקינות המבנים. תקופת בדיקת הנאותות צפויה להסתיים במהלך חודש דצמבר 2019.

 

מדיפאואר מתכוונת לנהל את הנכס, למקסם את פוטנציאל השכירות הגלום בו ולהשביחו לאורך זמן.

 

מימון העסקה יתבצע ממקורות עצמיים, ו-70% יתבצע באמצעות הלוואה מסוג ממוסד פיננסי, לתקופה של 11 שנים בריבית קבועה בשיעור של 3.4%. ההלוואה תהיה מובטחת על ידי שעבוד בדרגה ראשונה על הנכס וכן West-AM תעניק למוסד הפיננסי ערבות מסוג Out Carve לפיה, במקרים מסוימים בהם ייגרם למוסד הפיננסי נזק כתוצאה מהתנהלות רשלנית, פלילית וכו’ של הלווה, המוסד הפיננסי ישופה על ידי הערבה כמקובל בעסקאות מסוג אלה.

 

בתחילת השבוע הנפיקה מדיפאואר אג"ח מסדרה ב’. היא זכתה לביקושי יתר של כ-185 מיליון ₪ מתוכם בחרה לקבל הזמנות בכ-80 מיליון ₪, בריבית של 4.1% לתקופה של 7 שנים. אגרות החוב זכו לדירוג של Baa1.il על ידי מידרוג.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    נדל"ן מניב

    מצאתי אחלה הרצאה בתחום, למי שרוצה: https://www.qualego.com/Category/105
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    agumiya 03/12/2019 21:29