דני גילרמן, יור דירקטוריון פארמוקן קרדיט: יח"צ

פארמוקן ממנה את דני גילרמן ליו”ר דירקטוריון החברה

הצטרפותו של גילרמן כיו"ר החברה תתרום לקידום פעילותה בארץ ובחו"ל ומהווה אבן דרך נוספת במימוש האסטרטגיה העסקית של החברה

חדשות ספונסר 24/11/2019 12:12

א+א- 2

חברת הקנאביס פארמוקן העוסקת בגידול, ייצור, פיתוח ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל, מודיעה על מינויו של דני גילרמן, שגריר ישראל באו"ם לשעבר ויו"ר איגוד לשכות המסחר לשעבר, לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה.

 

כיום, גילרמן הנו יועץ בכיר וחבר הוועדה הבינ"ל המייעצת לקרן השקעות בינלאומית וכן חבר הועד המנהל של מכון ויצמן למדע. בין השנים 2003-2008 כיהן כשגריר ישראל באו"ם ומשנת 2005 גם כסגן נשיא עצרת האו"ם. גילרמן כיהן כמנכ"ל מספר חברות ישראליות בתחומי הכימיה, החקלאות, המזון והטכנולוגיה ושימש במשך 17 שנים כיו"ר איגוד לשכות המסחר הישראלי.

 

בנוסף, גילרמן היה חבר בוועדה המייעצת לראש הממשלה לענייני כלכלה וחברה, חבר דירקטוריון הבנק הבינלאומי הראשון בישראל ודירקטור בבנק לאומי ובבנק ישראל, כמו גם במספר חברות ישראליות נוספות. כמו כן, גילרמן משמש כיום כיו"ר האופרה הישראלית ו- AIFL (ליגת הידידות אמריקה-ישראל), חבר דירקטוריון קבוצת עזריאלי, וכן כחבר הוועד המנהל של האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב והסוכנות היהודית.

 

בכפוף לאישור תנאי כהונתו על ידי האסיפה הכללית של החברה וקבלת אישור היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות, מר גילרמן יהיה זכאי לתגמול חודשי בסך של 35,000ש"ח, בגין היקף משרה שלא יפחת מ- 40 שעות חודשיות, וכן להענקת כתבי אופציה המירים למניות רגילות של החברה בשיעור של כ- 3% מהון המניות המונפק של החברה, שלא בדילול מלא. 

 

מחיר המימוש הממוצע, אשר הינו 2.93 ש"ח למניה, גבוה בכ - 5% ממחיר המניה בבורסה בתום יום המסחר האחרון שקדם לאישור הדירקטוריון (4 בנובמבר 2019). כתבי האופציה יבשילו על פי תקופה של 3 שנים, ויפקעו לכל המאוחר בתום חמש שנים ממועד הענקתם.

 

דני גילרמן: "אני גאה להצטרף לחברת פארמוקן ולצוות הנפלא שלה. החברה על מגוון מוצריה מהווה פסיפס ייחודי של מצוינות, איכות וחדשנות בתחום חשוב ומרכזי בחיינו המביא מרפא ומזור לאלפי אנשים. אני מקווה לתרום מניסיוני להתפתחות החברה הנחשבת למובילה בתחומה בארץ, ולקידום עסקיה גם במישור הבינלאומי."

 

מנכ"ל פארמוקן, גיל חובש: "אנו שמחים וגאים על הצטרפותו של דני לפארמוקן. מינויו מהווה אבן דרך משמעותית במימוש האסטרטגיה העסקית של פארמוקן כחברה בינ"ל. אין לי ספק כי ניסיונו העסקי העשיר וקשריו הבינ"ל של דני לאחר שנים רבות כנציג ושגריר מוביל עבור ישראל, יתרמו רבות לקידום מטרותינו בשווקים הגדולים בחו"ל בהם אנו פועלים."

 

פארמוקן הוקמה בשנת 2008 והיא מחלוצות תעשיית הקנאביס בישראל. החברה עוסקת גם בפעילות מחקר ופיתוח החל מהליך ריבוי באמצעות תרביות רקמה ופיתוח זנים, דרך פיתוח מוצרים לתחום הפרה רפואי והקוסמטיקה וכלה בפיתוח מכשור ייעודי לתעשיית הקנאביס הרפואי המסייעים בתהליכי הייצור של הקנאביס.

 

לפארמוקן חוות גידול בצפון הארץ המשתרעת על פני שטח של כ-18 דונם, מתוכם כ-10 דונם משמשים לגידול שוטף של כ-3 טון קנאביס מעובד (10-12 טון קנאביס לפני עיבוד) באמצעות חקלאות שהינה בקדמת הטכנולוגיה. כמו כן, בבעלות החברה מעבדה לייצור תרביות רקמה, המאפשרת לרבות צמחים בנפחים מסחריים, זהים גנטית, נקיים ממזיקים וממחלות והכל על מנת להבטיח תרופה איכותית יותר ואחידה למטופלים.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מינוי ראוי ביותר

  פרי 24/11/2019 11:49

 2. 2
  מינוי מעולה!!

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  סטוקבקיסט 24/11/2019 10:32