אליום מדיקל חתמה על הסכם הפצה בברזיל בהיקף של 3.3 מיליון ₪

הסכם ההפצה הוא בלעדי ויהיה בתוקף לתקופה של 5 שנים החל ממועד קבלת האישורים הרגולטורים למכירת המוצרים בברזיל, הליך שצפוי להסתיים בשנת 2022

חדשות ספונסר 21/11/2019 13:52

א+א-

אליום מדיקל מדווחת היום כי התקשרה בהסכם להפצה בלעדית של מערכות הסטנטים האורולוגים שלה בברזיל . ההתקשרות היא חלק מתוכנית החברה להתרחב לשווקים אסטרטגים נוספים וליצירת מנועי צמיחה חדשים. להערכת הנהלת החברה, השקת המוצרים בברזיל מהווה אבן דרך נוספת במאמצי החברה לשיווק המוצרים בשווקים משמעותיים חדשים בנוסף לשווקים בהם פועלת החברה.

 

חברת ההפצה בעלת רקע וניסיון בשיווק ציוד רפואי של חברות מובילות עולמיות, הפועלת בין היתר ברחבי השוק הברזילאי, בעצמה או באמצעות חברות קשורות, ומתמחה בהפצת מוצרים כירורגיים זעיר פולשניים במספר תחומי התמחות וביניהם התחום האורולוגי.

 

ברזיל הינה הכלכלה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית וכך גם השוק הברזילאי למכשור רפואי. מוערך כי עד לשנת 2020 שוק המכשור הרפואי בברזיל צפוי לצמוח לכ-5.5 מיליארד דולר.

 

הסכם ההפצה הנו בלעדי ויהיה בתוקף לתקופה של 5 שנים החל ממועד קבלת האישורים הרגולטורים למכירת המוצרים בברזיל , הליך אשר להערכת החברה צפוי להסתיים במהלך שנת 2021 .

 

בהתאם לקבוע בהסכם ההפצה, התחייב המפיץ לרכוש במשך תקופת ההסכם הראשונה סטנטים אורולוגיים בהיקף מצטבר של כ- 3.3 מיליון שקלים לפחות ובהתאם ליעדים רבעוניים מינימאליים שהוגדרו. 

 

כמו כן, התחייב המפיץ לפעול לקבלת האישורים הרגולטורים הנדרשים למכירה בברזיל ולשאת בכל העלויות הכרוכות בכך, לנקוט בפעולות שיווק ומכירה על פי תוכנית שנתית אשר תתואם עם החברה וכן לקיים סדנאות הדרכה עבור רופאים אשר יעשו שימוש במוצרים.

 

עם סיום תקופת ההסכם הראשונה ובכפוף לעמידת המפיץ ביעדי המכירות המינימאליים ושאר התחייבויותיו, יתחדש הסכם ההפצה, באופן אוטומטי, לתקופה נוספת של שלוש שנים אשר ביחס לתקופה זו יקבעו יעדי מכירות מינימאליים חדשים.

 

במהלך תקופת ההסכם, תוקנה למפיץ הזכות הבלעדית לשווק, להפיץ ולמכור את המוצרים בטריטוריה, כאשר המפיץ התחייב כי לא ישווק, יפיץ או ימכור בטריטוריה מוצרים בעלי אפיון דומה, פרט למוצרי החברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה