חדשות שוק ההון

מנכ”ל אלרון לשעבר דורון בירגר מצטרף כיועץ אסטרטגי באינטליקנה

בירגר שמשמש היום כיו"ר פעיל בחברות טכנולוגיה ומכשור רפואי, יסייע וילווה את אינטליקנה בנושאי אסטרטגיה, שיתופי פעולה וייעוץ עסקי ופיננסי

חדשות ספונסר 21/11/2019 11:19

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה מודיעה היום על הסכם עם דורון בירגר, המכהן כיו"ר פעיל במספר חברות טכנולוגיה ומכשור רפואי ובעברו נשיא ומנכ"ל אלרון, מנהל הפעילות הישראלית של בנק ההשקעות לנדמארק ונצ’רס. לדורון ניסיון של למעלה מ-40 שנה בניהול בכיר, ניהול כספים, הובלת גיוסים פרטיים וציבוריים בישראל ובנאסד"ק ופעילות מיזוגים ורכישות ענפה.

 

בירגר ילווה את הנהלת החברה באופן שוטף בנושאים אסטרטגיים, שיתופי פעולה אסטרטגיים וייעוץ עסקי ופיננסי. הוא מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ותואר שני, כולל לימודי מנהל עסקים, של האוניברסיטה העברית בירושלים.

 

אורי וייס, מנכ"ל אינטליקנה: "אנו שמחים על הצטרפותו של לצוות הייעוץ הבכיר של החברה. דורון ילווה אותנו באופן שוטף בנושאים אסטרטגיים, שיתופי פעולה בארץ ובחו"ל ויסייע בייעוץ עסקי ופיננסי. אנו משוכנעים כי לדורון תהיה תרומה חשובה לפיתוח העסקי של אינטליקנה."

 

לאחרונה דיווחה אינטליקנה כי חוות גידול הנמצאת בצפון הארץ בבעלות שותף, בה לחברה זכויות לתקבולים ממכירת תוצרת קנאביס רפואי, ביצעה מכירה ראשונה למפעל הפועל בתקן GMP. לאור זאת השותף נערך לשתילה מסחרית בחווה זו.

 

כמו כן, השותף ואינטליקנה מקימים מתקן גידול וריבוי נוסף, המוחזק בחלקים שווים בהיקף חממות ראשוני של כ-5 דונם. בכוונת הצדדים להשלים את המתקן ולהפעילו בכפוף לאישורים הנדרשים.

 

בנוסף, אינטליקנה מקימה מתקן גידול וריבוי נוסף, באופן עצמאי בהיקף חממות ראשוני של כ-5.5 דונם. בניית המתקן נמצאת בעיצומה ובכוונת החברה לסיימה תוך מספר שבועות ולקבל את האישורים הנדרשים לפעילות גידול וריבוי של קנאביס לשימוש רפואי.

 

לצד פעילות בתחום הקנאביס הרפואי, החברה מקדמת פעילות בשוק חיות המשק וחיות המחמד יחד עם חברות בר מגן ו-וט מגן, אשר עוסקות בפיתוח, בייצור ובשיווק תרכיזי ויטמינים ותוספי מזון לחיות משק וחיות מחמד.

 

עוד מקדמת החברה שיתוף פעילות בשוק הקוסמטיקה הטיפולית יחד עם מורז צמחי מרפא. מורז היא חברה ישראלית בעלת תשתית מכירתית ב-18 מדינות ברחבי העולם שהציגה מכירות מצטברות בהיקף מאות מיליוני שקלים בשנים האחרונות. מורז מתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והפצה בארץ ובעולם של מוצרי קוסמטיקה טיפולית המבוססים על טכנולוגיית מיצוי של צמחים.

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה