המסחר הממונף הגיע גם לתל אביב

לאחרונה פתחה הרשות לניירות ערך את האפשרות לסחור בצורה יעילה, באמצעות חוזי הפרשים על מניות תל אביב 35, באמצעות זירות המסחר אשר נמצאות בפיקוח הרשות לניירות ערך

תוכן מקודם 20/11/2019 14:47

א+א-

זירת המסחר היחידה בה מתאפשר המסחר בחוזי הפרשים על מניות תל אביב 35 היא חברת קולמקס שוקי הון. החברה קיבלה לאחרונה באופן בלעדי, את אישור הרשות לניירות ערך, שמפקחת על הנושא, להפעיל את המסחר ב CFD על המניות במדד תל אביב 35. הצפי בבורסת תל אביב הוא שהמהלך יגדיל את מחזורי המסחר באופן משמעותי.

 

המסחר בחוזי הפרשים על מניות תל אביב 35 מתנהל במקביל למסחר בבורסה, והוא כולל כמובן את כל היתרונות שבמסחר בבורסה בתל אביב אך ביעילות הרבה יותר גבוהה!

 

הבורסה לנירות ערך; צילום: גיא אסייג

 

מה מיוחד במסחר בחוזי הפרשים?

למסחר בחוזי הפרשים על מניות תל אביב 35 יתרונות רבים. ראשית הוא כולל כמובן את היתרונות הרגילים הקיימים במסחר באותן מניות: קבלת דבידנדים על המניות, מסחר ללא מגבלת זמן ועוד.

 

מלבד יתרונות אלה, למסחר בחוזי הפרשים יש יתרונות נוספים: 

  • פקודות מתוחכמות כגון שורט וסטופ לוס, ללא עלויות נוספות 
  • מערכת גרפים בזמן אמת 
  • עלויות עסקה נמוכות באופן דרמטי ביחס לבנקים וגם ביחס לחברות הברוקראז’. 
  • יכולת מינוף עד פי 20 המאפשרת להרוויח על השקעה נמוכה סכום גבוה, לדוגמה: השקעה או סיכון של 20,000 ₪ ותנועה של 3% עשויה לייצר רווח של 12,000 כלומר תשואה של 60% על שינוי של 3%. 
  • חדר מסחר פעיל וזמין 24/6 
  • חשבון דמו

 

להתנסות בחשבון דמו חינם – לחץ כאן >>

 

 

חברת קולמקס מקיימת הדרכות ללא תשלום, לטובת סוחרים המעוניינים להכיר את מערכת המסחר מטה טריידר4. בהדרכות כיתתיות אלה, המיועדות לסוחרים בעלי רקע וידע במסחר, זוכים התלמידים להסברים מפורטים אודות המסחר בחוזי הפרשים וכמו כן מתרגלים התלמידים את המסחר בזמן אמת במערכת דמו, המדמה את המסחר בצורה מדוייקת.

 

אזהרת סיכון:  *אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ **הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; *** פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אבדן מלוא כספי ההשקעה בתוך זמן קצר; **** החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר;

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה