פנינה פישמן, מנכלית כן פייט קרדיט: יח"צ

כן פייט קיבלה אישורי פטנט לתרופה לטיפול בהפרעות תפקוד מיני

מנגנון הפעולה של התרופה יאפשר טיפול פוטנציאלי באין-אונות בחולי סוכרת; הפטנט מאושר כבר ב-8 מדינות ברחבי העולם

חדשות ספונסר 19/11/2019 12:12

א+א- 1

חברת כן פייט מדווחת היום על קבלת פטנט לתרופה לטיפול בהפרעות תפקוד מיני בקנדה, דרום קוריאה וישראל. בנוסף לקנדה התרופה קיבלה בשנים האחרונות אישורי פטנט בארה"ב, אוסטרליה, הונג קונג, סין ויפן.

 

"ל- CF602 יש מנגנון פעולה ייחודי אשר הופך אותו מתאים לטיפול פוטנציאלי בתפקוד המיני בבטחה בקרב חולי סוכרת. זה צורך ברור ובלתי מסופק בשוק כיום, שכן לא ניתן להשתמש בתרופות המובילות בתפקוד המיני עבור חולי סוכרת. 

 

אנו מחפשים כעת באופן פעיל שותפים אסטרטגיים פוטנציאליים שעשויים להעניק רישיון לפיתוח CF602 באינדיקציה זו" הצהירה מנכ"ל כן פייט, ד"ר פנינה פישמן.

 

פישמן הוסיפה כי "כן פייט נותרה ממוקדת מאוד בתרופות המתקדמות שלנו, Namodenoson ו- Piclidenoson הנמצאות כיום במחקרים שלב II ושלב III. "

 

מחקרים פרה-קליניים בחולדות עם סוכרת מראים כי ל- CF602 מנגנון פעולה הדומה לViagra- כאשר CF602 מדגים השפעות על הזקפה העולה על זו שהוכח על ידי ויאגרה במחקרים על בעלי חיים.

 

על פי הערכות, השוק הטיפולי בבעיות תפקוד מיני יגיע לכ-3.2 מיליארד דולר עד שנת 2022. האגודה האמריקאית לסוכרת מדווחת על כ-30 מיליון חולים בארה"ב. ההערכה היא כי 35-75% מהגברים הסובלים מסוכרת, סובלים גם מבעיות זיקפה, אותן מנסה כן פייט לפתור.

 

 

  1. מניות בכתבה
  2. כן פייט ביופרמה

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    זה לפני הגיוס או אחרי?

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    ophers 19/11/2019 17:51