אלביט מערכות משיקה מיקרו-רחפן לשיגור והפעלה על גבי רכבים

הרחפן, שיוצג בתערוכה בפריז, שוקל 2.5 ק"ג בלבד; מאפשר פריסה ושיגור בתוך פחות מדקה מכל כלי רכב קרבי

חדשות ספונסר 19/11/2019 11:13

א+א-

אלביט מערכות משיקה לראשונה בתערוכת מיליפול שנפתחת בפריז את MAGNI, מיקרו-רחפן אוטונומי המיועד לשפר את תמונת המצב המודיעינית של כוחות צבאיים רכובים. רחפן ה- MAGNI הנו מוקשח, קומפקטי וקל משקל (2.5 ק"ג) והוא מאפשר פריסה ושיגור מהירים,תוך פחות מדקה, מכל כלי רכב קרבי (רק"מ), ובכך הופך את הרק"מ לפלטפורמה יעילה לאיסוף מודיעין.

 

רחפן ה- MAGNI כולל מטע"ד תרמי, חליפת תקשורת (S-BAND או LTE), יכולת מעקב אוטומטית וממשק מובנה למערכות ניהול קרב. רחפן ה- MAGNI מופעל על ידי משתמש בודד, הוא בעל יכולת שהייה של 30 דקות, טווח פעולה של 3 ק"מ, גובה טיסה מרבי של 4000 רגל, והוא מסוגל לשאת מטען במשקל של עד 350 גרם.

 

המיקרו-רחפן החדש של אלביט מערכות מאפשר לכוחות ממונעים להפיק מודיעין ויזואלי "מעבר לגבעה" ביום או בלילה, ולהזין מידע על מטרות לתוך מערכות השליטה והבקרה. מאפייני הגודל, המשקל וצריכת האנרגיה הייחודים של המיקרו-רחפן החדש הופכים אותו למתאים במיוחד לרמת הצוות, המחלקה והפלוגה.

 

MAGNI הנו הרחפן השלישי מבית אלביט מערכות והוא מצטרף לרחפן ה-THOR השוקל 10 ק"ג, ולרחפן ה- NOX שמשקלו חמישה ק"ג.

 

תערוכת מיליפול, המתקיימת אחת לשנתיים בפריז , בחסות משרד הפנים הצרפתי, היא אירוע בינלאומי חשוב ביותר בתחום בטחון המולדת, אבטחה, אכיפת החוק ולוחמה בטרור. השנה התערוכה תתקיים בתאריכים 19-22 בנובמבר 2019 במרכז התערוכות פאריס-נורד ווילפיינט וצפויים להשתתף בה 1,100 מציגים, מעל 30,000 מבקרים מכ -150 מדינות ו -170 משלחות רשמיות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה