המסחר בת”א יפתח על רקע עליות קלות אמש בוול סטריט

בוול סטריט נרשמה אתמול סגירה חיובית מתונה ובאירופה ננעלו הבורסות בירידות של רוב השערים. המסחר באסיה מתנהל בנטייה לעליות

מערכת ספונסר 19/11/2019 07:59

א+א-

הבורסה המקומית צפויה להיפתח על רקע מגמה מעורבת בעולם ונטיות פסימיות באשר להסכם סין – ארה"ב. בניו יורק נרשמו עליות קלות בסגירה, והחוזים העתידיים בוול סטריט מאותתים לפי שעה על עליות בפתיחה. באירופה ננעל המסחר אמש בירידות של רוב השערים. המסחר באסיה מתנהל כעת בנטייה חיובית. בתל אביב ננעל אתמול יום המסחר במגמה מעורבת ובזינוק של מדד התקשורת שעלה יותר מ – 4%.

מניות הארביטראז’ חוזרות היום בפער חיובי זעיר הן בדולר רציף והן על מדד ת"א 35. מבין מניות המדד בולטות היום מניית איי.אפ.אפ בפער חיובי של 1.34%, מניית טבע בפער חיובי של 1.32%, מניית נייס בפער שלילי של 1.24% ומניית טאואר בפער שלילי של 1.06%.

 בזק מסכמת אתמול רבעון עם ירידה של 18.4% ברווח הנקי. ההכנסות ירדו ב - 2.3% והסתכמו בכ - 2.25 מיליארד שקל. תחזית הקבוצה לכל השנה לא השתנתה וההפסד הנקי לבעלי מניות צפוי להיות כ - 1.1 מיליארד שקל.

 גילת חתמה על חוזה לפיתוח ופריסת פלטפורמת תקשורת לוויינית. במסגרת החוזה, תפתח ותפרוס עבור SES מערכות תקשורת mPOWER O3b הפועלות במסלול לווייני בינוני. החוזה בהיקף של מיליוני דולרים.

אנלייבקס השלימה גיוס חולים בניסוי שלב Ib לבחינת בטיחות ויעילות תרופת ה – Allocetra. התרופה מיועדת לטיפול בחולים עם ספסיס בדרגה חמורה, הנגרם מתגובה חריגה של מערכת החיסון לזיהום.

אבוג’ן: לביא ביו מודיעה על התקדמות בצבר המוצרים לשיפור יבול בחיטה. שדות חיטה שטופלו עם המוצר של לביא הראו שיפור מובהק ביבול. מסחור המוצר צפוי להתחיל בשנת 2022.

פרוטליקס: ה –FDA אישר מסלול מואץ לתרופת הדגל, המניה מזנקת. החברה הודיעה כי ה –FDA קבע כי אין צורך בניסויים קליניים נוספים לצורך הגשת בקשה לרישיון ביולוגי, הצפויה עד אפריל 2020.

מסקירת הראל פיננסים: ”נערכים לריבית נמוכה לאורך זמן", "רוח גבית מהעולם יחד עם אופטימיות מעונת הדו"חות בת"א תומכים בשמירה על מרכיב גדול של מניות ישראל".

מסקירת מיטב דש: "סביבת האינפלציה במשק יורדת", "מעריכים שעלה הסיכוי להורדת ריבית על ידי בנק ישראל החודש ל-0.1%; לא חושבים שיש סיכוי גדול להגעת הריבית במשק מתחת לאפס בהמשך".

דירקטוריון חברה לישראל אישר תוכנית אסטרטגית מעודכנת. החברה מתכוונת להשקיע עד 500 מיליון דולר ביצירת פורטפוליו השקעות רחב ומגוון. תתמקד בסקטור הבריאות, המזון, החקלאות והתעשיה.

 ויקטורי מדווחת על קצב מכירות שנתי של כ - 1.8 מיליארד שקל. הרווח הנקי לתקופה הסתכם ל - 9.3 מיליון שקל, בהשוואה לכ - 9.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. החברה הכריזה על דיבידנד של 5 מיליון שקלים.

טוגדר פארמה העבירה תוצרת קנאביס רפואי מהחווה באשקלון לפנאקסיה. מוצרי החברה שייוצרו על ידי פנאקסיה בתקן GMP מיועדים למכירה בישראל תחת המותג "קנאבליס".

תמר פטרוליום הגישה הצעה למיזוג עם אלון גז ומפרסמת דוחות כספיים. ההכנסות נטו ברבעון השלישי 2019 ממכירה של גז וקונדנסט עמדו על 77.5 מיליון דולר, הרווח הנקי ברבעון עלה לכ - 35 מיליון דולר.

הכנסות אינרום ברבעון השלישי צמחו בכ - 8.9% והסתכמו בכ - 262.1 מיליון ₪. הרווח הנקי בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכם בסך של כ -81.8 מיליון ₪, החברה הודיעה על חלוקת דיבידנד לבעלי מניותיה בסך של כ -24.9 מיליון ₪.

קנאשור תפתח מוצרים חדשים למתן קנאביס רפואי. החברה תבצע מחקרים לפיתוח פורמולציה למתן באמצעות בליעה, אבקת קנאביס למשאף ואבקה מסיסה במים.

רווח נקי של 422 מיליון ש”ח למזרחי טפחות ברבעון השלישי. התשואה להון ברבעון עומדת על 11.1%. הבנק יחלק דיבידנד של כ - 169 מיליון ₪, המהווים 40% מרווחי הרבעון השלישי; בתשעת החודשים הראשונים של השנה גדל הרווח הנקי ב - 39.6%.

קבוצת אורון זכתה במכרז של מחיר למשתכן באור יהודה. תבנה 199 יחידות דיור מתוכן 113 במסלול מחיר למשתכן. תמורת הפרויקט מסתכמת ב - 105 מיליון ₪.

הרווח הנקי של מיטב דש עלה ב - 30% מתחילת השנה. את הרבעון השלישי מסכמת החברה עם הכנסות שהסתכמו בכ - 227 מיליון ₪ ועליה של 8% ברווח הנקי. החברה הודיעה על ביצוע תכנית התייעלות ופרישה מרצון.

שיח מדיקל תספק צמחי קנאביס לחוות גידול בצפון הארץ. החווה בעלת שטח הפרחה של כ - 20 דונם מוקמת בימים אלה. להערכת החברה, שיווק מסחרי מהחווה יחל כבר במחצית השנייה של 2020 בהיקף שנתי של עשרות מיליוני ₪.

וואן טכנולוגיות: הרווח הנקי ברבעון עלה בכ - 40% לכ -21.6 מיליון שקל. ההכנסות ברבעון צמחו ב - 15% ל - 377 מיליון שקל. ההון העצמי של החברה עלה ל - 320 מיליון שקל.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה