קבוצת אורון זכתה במכרז של מחיר למשתכן באור יהודה

תבנה 199 יחידות דיור מתוכן 113 במסלול מחיר למשתכן; תמורת הפרויקט מסתכמת ב-105 מיליון ₪

חדשות ספונסר 18/11/2019 11:20

א+א-

קבוצת אורון הפועלת בתחום הנדל"ן למגורים ובביצוע פרויקטים של הנדסה אזרחית, מדווחת היום כי חברת הבת ארזים שבשליטתה (80%), זכתה במכרז של מחיר למשתכן לחכירת מקרקעין לבניית 199 יחידות דיור וכן כ-1,100 מ"ר מסחר באור יהודה.

 

בהתאם לתנאי המכרז, התמורה הכוללת שתשולם עבור הפרויקט, כולל הוצאות פיתוח ומיסים מסתכמת ב-105 מיליון ₪. הסכום ישולם על ידי חברת הבת ארזים במשך תקופה של 90 ימים ממועד הזכייה.

 

ארזים התחייבה כי 113 מיחידות הדיור בפרויקט ימכרו לזכאי מסלול מחיר למשתכן, במחיר שלא יעלה על 8,787 ₪ למ"ר בתוספת מע"מ. 6 יחידות נוספות מיועדות לדיור הציבורי ואת שאר יחידות הדיור רשאית החברה למכור במחירי השוק.

 

בכוונת ארזים לממן את הפרויקט ממקורות עצמאיים ואשראי בנקאי כמקובל בחברת הבת בפרויקטים מסוג זה.

 

נזכיר, כי בחודש ספטמבר זכתה ארזים בשני מכרזים של מחיר למשתכן בצריפין ובראשון לציון, לבניית 390 יחידות דיור, בתמורה לסכום של 181 מיליון ₪.

 

קבוצת אורון החלה את פעילותה בשנת 1999 על ידי גילי ויואל עזריה המשמשים כמנכ"לים משותפים והיא פועלת בשלושה תחומי פעילות - בתחום תשתיות והנדסה אזרחי מתמחה החברה בתכנון וביצוע של פרויקטים מורכבים, בין השאר סלילת כבישים, בניית גשרים ומחלפים, בנייה למגורים, מנהרות, בנייה מתועשת ועבודות הנדסיות וגיאוטכניות.

 

בתחום התעשייה הפעילות כוללת ייצור ושיווק חומרי אבן (לסלילה, למפעלי בטון ואספלט ולמפעלי תעשייה נוספים) באמצעות מחצבה באזור הדרום, ייצור ואספקת בטון באמצעות 3 מפעלים ומפעל לייצור אספלט. תחום הנדל"ן היזמי למגורים בישראל כולל ייזום תכנון בנייה ושיווק של יחידות דיור בישראל.

 

 

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה