חברת בת של גילת, קיבלה הזמנה מ-Global Eagle למשדרי אינטרנט מהיר למטוסים

היקף העסקה מוערך בכ-5 מיליון דולר; המשדר של Wavestream הפועל בעוצמה גבוהה מותאם למטוסי Boeing 737

חדשות ספונסר 14/11/2019 16:33

א+א-

חברת גילת רשתות לוויין הדואלית (נאסד"ק ובורסת ת"א: GILT), המפתחת טכנולוגיות לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, מודיעה היום כי חברת הבת שלה, Wavestream, קיבלה הזמנות מGlobal Eagle Entertainment Inc-, בהיקף של כ-5 מיליון דולר לאספקת המשדרים מובילי התעשייה שלה.

 

המשדרים, הפועלים בעוצמה גבוהה (HPT) בתדרי Ku ובהספק של 25W מיועדים לתמיכה באינטרנט מהיר במטוסים (In-flight Connectivity או IFC). משדר ה-HPT של Wavestream מותאם למטוסי Boeing 737.

 

Global Eagle מספקת תכני מדיה עשירים ופתרונות קישוריות רציפה במטוסים, ספינות ותחנות קרקעיות ברחבי העולם. בכדי להמשיך ולתמוך בפריסת המערכות המוטסות שלה, בחרה Global Eagle במשדרי ה-IFC של Wavestream.

 

"אנו שמחים לתמוך ב-Global Eagle בשעה בה היא ממשיכה לספק ללקוחותיה קישוריות באיכות גבוהה", אמר בוב הופמן מנכ"ל Wavestream. "הזמנה זו מאשררת את מעמדה של Wavestream כמובילה בתעשייה במגזר עסקי זה, עם משדר באיכות גבוהה אשר מספק קישוריות בלמעלה מ-20 מיליון שעות תעופה עד כה".

 

"  Wavestreamהינה שותפה ותיקה של Global Eagle וספקית מובילה ואמינה של משדרים בעצימות גבוהה לתכני הבידור, קישוריות האינטרנט ופתרונות המדיה הדיגיטלית אשר אנו מספקים בטיסות", אמר מייק פיגוט סמנכ"ל בכיר ב-Global Eagle. "האיכות של Wavestream בפתרון הקצה אל קצה שלנו מבטיחה את המשכיות הצלחת לקוחותינו."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה