יוניבו בהסכם למכירת 2 טון קנאביס לבית מרקחת שור טבצ’ניק

ההיקף הכולל של המכירות מוערך בלמעלה מ-60 מיליון שקל ב-3 שנים; הסכם זה מצטרף להסכם לאספקה של עד 1 טון מוצרי קנאביס רפואי לבית מרקחת מקס פארם בחולון

חדשות ספונסר 14/11/2019 10:16

א+א-

חברת יוניבו המחזיקה בבעלותה מפעל לייצור מוצרי קנאביס רפואי באסדרה החדשה של משרד הבריאות, בתקינת IMC-GMP וכן חוות גידול לקנאביס רפואי בהקמה, מדווחת על הסכם אסטרטגי עם בית מרקחת שור טבצ’ניק המספק כבר היום מוצרי קנאביס רפואי.

 

במסגרת ההסכם, תספק יוניבו 2 טון מוצרי קנאביס רפואי בשנה החל מהימים הקרובים, ל-3 שנים. על פי מחירי הקנביס הרפואי הנמכר היום בבתי המרקחת, הסכם זה עשוי להניב הכנסות מעל 20 מיליון ₪ בשנה, ובשלוש השנים הקרובות – הכנסות בהיקף מצטבר של למעלה מ-60 מיליון שקל. הסכם זה מצטרף להסכם לאספקה של עד 1 טון מוצרי קנאביס רפואי לבית מרקחת מקס פארם בחולון המספק היום מוצרי קאנביס רפואי.

 

יו אן וי תספק לשור טבצ’ניק, המוכרת קנאביס תחת האסדרה החדשה של משרד הבריאות, מוצרי קנאביס לצורך שיווקם בבית המרקחת למטופלים בעלי רישיונות להחזקה ושימוש בקנאביס רפואי תחת המותג יוניבו, כאשר יו אן וי תהיה זכאית לתמורה השווה לסך שווי המוצרים שיזמין בית המרקחת, על פי מחירון יו אן וי בניכוי עמלת מכירה בשיעור שנקבע בהסכם. עוד נקבע בין הצדדים כי כל צד יהא רשאי לבטל את ההסכם בהודעה מוקדמת בת 90 יום לצד השני.

 

גולן ביטון, מנכ"ל יוניבו: "ההסכם עם שור טבצ’ניק, אשר נכנס לתוקף מיידי, ומהווה מימוש האסטרטגיה של יוניבו להעמיק את הנוכחות שלנו בשוק ולהרחיב את רשת ההפצה שלנו, בין באמצעות הסכמים עם בתי מרקחת ובין באמצעות רכישה של בית מרקחת עליה דיווחנו השבוע. יוניבו פועלת כיום ללא תלות בגורמים אחרים, ועד שנחל בגידול בחוות עמית אנו רוכשים חומרי גלם מחוות קיימות. החברה החלה כבר בייצור ובמכירת מוצרי קנאביס רפואי על פי האסדרה החדשה."

 

בשבועות האחרונים דיווחה החברה על השקעה של 12 מיליון שקל על ידי קבוצת אביסרור – 6 מיליון שקלים בחוות "עמית" בה תגדל יוניבו היקף משמעותי של קנאביס רפואי ו-6 מיליון שקלים להשקעה ביוניבו לפי מחיר מניה של 4.89 שקל, פרמיה של 52% ממחיר המניה, כפי שנסגר ביום המסחר הקודם לדיווח, וכן תמורת 0.5 מיליון אופציות למניות. ההשקעה ביוניבו משקפת שווי של כ-130 מיליון שקל, אחרי הכסף.

 

לצד הפעילות בארץ, יוניבו בוחנת פעילות בשווקים מחוץ לישראל, והיא נערכת לייצוא לכשיגיע, בין השאר באמצעות הכנות לקבלת תקינת EU-GMP למפעל במטרה לספק מוצרים ללקוחות איתם נחתמו חוזי מכירה והפצה. למיטב ידיעת החברה, בהינתן היתר ייצוא של מוצרי קנאביס רפואי ממדינת ישראל, על פי הוראות היק"ר, יהיה ניתן לייצא רק מוצרי קנאביס רפואי שיוצרו במפעלים בעלי תקן GMP שמחזיקה החברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה