טוגדר תספק שירותי גידול ואריזת קנאביס רפואי ב-192.5 מיליון שקל

החברה תגדל קנאביס רפואי באשקלון עבור חברת קנא-טק בהיקף של לפחות 5 טון בשנה, ל-5 שנים, תמורת 5.5 שקל לגרם; בנוסף תספק שירותי אריזה במפעל שתקים

חדשות ספונסר 13/11/2019 14:18

א+א- 3

חברת הקנאביס הרפואי טוגדר מדווחת היום כי חתמה על הסכם עם קנא-טק, בהיקף של 192.5 מיליון ₪ לתקופה של 5 שנים.

 

במסגרת העסקה טוגדר פארמה תגדל עבור קנא-טק תוצרת קנאביס רפואי בחווה באשקלון בהיקף של לפחות 5 טון בשנה, למשך 5 שנים תמורת 5.5 שקל לגרם, או בסה"כ 27.5 מיליון שקל לשנה ו-137.5 מיליון שקל על פני התקופה.

 

בנוסף, טוגדר פארמה תספק לקנא-טק שירותי אריזה, במפעל שתקים, תמורת סך של 10 מיליון שקל לשנה, לתקופה של 5 שנים, וסה"כ 50 מיליון שקל על פני התקופה. כמו כן, תעביר קנא-טק תשלום של 5 מיליון שקלים תוך 3 ימים ממועד חתימת ההסכם.

 

יוחנן דנינו, יו"ר טוגדר פארמה: "מדובר בעסקה משמעותית, פורצת דרך בשוק המקומי, המקדימה את התכנית העסקית שלנו ומשקפת רק מקצת מפוטנציאל ההכנסות והצמיחה של טוגדר פארמה בארץ ובעולם.״

 

ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר: "ההסכם עם קנא-טק מהווה מימוש האסטרטגיה שלנו ליצירת הכנסות בהיקפים גבוהים. את קנא-טק מובילים אנשי עסקים מצויינים, בעלי ניסיון עסקי רב בישראל ובחו"ל, ואנו ערוכים למימוש מיידי של ההסכם בחווה באשקלון לצורך אספקת קנאביס איכותי, על פי האסדרה החדשה, בתקינה הגבוהה ביותר".

 

טוגדר פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, שמפעילה תשתית חקלאית וטכנולוגית לגידול בהיקף של 20,000 מ"ר בישראל, וכן ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה.

 

החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה. החברה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה.

 

שמואל קפואנו, בעלי קנא-טק: "אנו שמחים על החבירה לטוגדר במטרה להביא בשורה חדשה לשוק הקנאביס הישראלי והעולמי. אנו פועלים על פי תכנון רב שנתי, מפורט ומדוקדק ומצאנו עם בעלי טוגדר שפה משותפת, יחס אישי וחיבור מיידי כך שנוכל לממש את החזון שלנו ולהביא שינוי ומזור אמיתי לציבור המטופלים".

 

הנהלת קנא-טק, דניאל מחלוף ונצח ישראל, מנהל תפעול ומנכ"ל החברה בהתאמה, מסרו: "אנו מאמינים כי זו העת לעשייה מרובה ושיח מועט ובעזרת השם נביא במהרה למטופלים מוצרי קנאביס רפואי ברמה גבוהה ואיכותית."

 

קנאביס מעבדות נוסדה בשנת 2016 על ידי היזם שמואל קפואנו ושותפיו דניאל מכלוף ונצח ישראל. היא מחזיקה ברישיונות לגידול ושיווק קנאביס רפואי, וברשותה קרקע להקמת חממות. כמו כן, היא עוסקת בפיתוח מכשור רפואי בתחום הקנאביס הרפואי. שמואל קפואנו היה בעל השליטה בחברת "Smoke Green "הישראלית, המייצרת סיגריות אלקטרוניות, ואשר נמכרה לחברת פיליפ-מוריס בתמורה של לפחות 110 מיליון דולר בשנת 2014.

 

את העסקה יזמה, הובילה וליוותה עו"ד חגית ויינשטוק, מומחית לרגולציה בינלאומית של קנאביס, ממשרד ויינשטוק זהבי וליווה עו״ד ניר זהר ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ.

 

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מתי זה יתחיל ?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hagay777 13/11/2019 14:42

 2. 2
  אופפפה פפפה הסכם ראשון ויותר מ20%|135|

  כל הכבוד להנהלת טוגדר, נקווה לשמוע גם חתימת עסקאות כזו גם אצל האחרות|16| ינשאללללה ------------- אינטרקיור ופאקסיה הבאה הטור...רק מביע את רצוני כמובן מפוזיציה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RedHead69 13/11/2019 14:36

 3. 3
  ואו, ממש טוב |4|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  maxim2222 13/11/2019 14:23