חדשות שוק ההון

חג’ג’ נדל”ן: שווי נכסי המקרקעין של החברה עלה ב-78 מיליון ₪

אינדיקציה ראשונית של שווי הנכסים בחברת הבת הד מאסטר עלה כתוצאה מתוספת זכויות בניה בפרויקט שד"ל בתל אביב; חג’ג’ מעריכה שהרווח לחברה יגיע ל-30 מיליון ₪

חדשות ספונסר 12/11/2019 11:05

א+א-

חברת הנדל"ן של האחים צחי ועידו חג’ג’, מדווחת היום כי במסגרת היערכות להכנת דוחות כספיים לתקופה של תשעה חודשים שהסתיימה ב-30.9.2019, קיבלה החברה טיוטת הערכת שווי של פרויקט שד"ל, הממוקם במתחם יבנה-שד"ל בתל אביב.

 

את הפרויקט יוזמת חברת הד מאסטר אשר 50% ממניותיה מוחזקות ע"י מלון רג’נסי ירושלים חברה בבעלות מלאה של החברה, והשקעת החברה בה מהווה כ-3% מסך נכסי החברה.

 

מטיוטת הערכת השווי עולה כי השווי ההוגן של חלק המקרקעין המסווג כנדל"ן להשקעה בדו"חות הד מאסטר עלה בכ-78 מיליון ש"ח ביחס לרבעון הקודם וזאת כתוצאה מהזכויות שהתווספו לפרויקט שד"ל בעקבות שינוי תב"ע.

 

לאור הגידול האמור, השווי ההוגן של חלק המקרקעין המסווג כנדל"ן להשקעה בדו"חות הרבעון השלישי של הד מאסטר צפוי לעמוד על כ-146 מיליון ש"ח.

 

הנהלת חג’ג’ נדל"ן צופה כי השינוי בשווי ההוגן כאמור יביא לרווח נקי המוערך בכ-30 מיליון ש"ח בדו"חות הרבעון השלישי של החברה, אך מדגישה כי  טרם הושלמה בדיקתה של טיוטת הערכת השווי האמורה על ידי החברה ורואי החשבון המבקרים, וכי הנתונים אינם סקורים או מבוקרים, והם בגדר אומדן בלבד.

 

זוהי לא הפעם הראשונה שהאחים חג’ג’ מגדילים את זכויות הבניה בפרויקטים שלהם ומעלים שווי נכסים בזכות תוספות הבניה. בחודש מרץ השנה  הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל אביב אישרה תוספת מגדלים למגורים ותוספת שטחי מסחר במתחם איינשטיין שבבעלות החברה. התוכנית החדשה כוללת הקמת 3 מגדלים עם כ-650 דירות, לצד אלפי מ"ר שטחי מסחר בקומת הקרקע.

 

בשנה שעברה, מגרש של 6 דונם שהחברה רכשה ליד שכונת פלורנטין בתחילת 2017 ב-90 מיליון שקל, קיבל אישור לשינוי  יעדו למגורים ומסחר, ויוקמו בו 215 יח"ד. כך היה גם בפרויקט ברחוב הארבעה. האחים חג’ג’ רכשו זכויות בנייה לא מנוצלות מ-8 בניינים לשימור בתמורה ל-34 מיליון שקל והוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב אישרה להגדיל את הבניינים בתשע קומות נוספות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה