קומפיוג’ן מציגה רבעון נוסף ללא הכנסות, ההפסד הנקי העמיק ל-6.5 מיליון דולר

יתרות המזומנים הסתכמו בכ-47.6 מיליון דולר; תחילת ניסוי קליני שלב 1 בחולים עם סרטן מתקדם מתוכננת לתחילת 2020

חדשות ספונסר 11/11/2019 14:55

א+א-

קומפיוג’ן (נאסד"ק: CGEN, ת"א: קמפג), חברת אימונותרפיה של סרטן בשלבי פיתוח קליני העוסקת בתחום הגילוי החישובי של מטרות תרופתיות, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות עבור הרבעון השלישי לשנת 2019, שהסתיים ב-30 בספטמבר 2019.

 

החברה סיימה את הרבעון הראשון ללא הכנסות, בדומה לתוצאות שהציגה ברבעונים הקודמים. הוצאות המחקר והפיתוח ברבעון השלישי של שנת 2019 הסתכמו בכ- 4.3 מיליון דולר בהשוואה לכ- 7.8 מיליון דולר בתקופה המקבילה בשנת 2018. הקיטון בהוצאות המחקר והפיתוח מיוחס בעיקר לצמצום פעילויות פרה-קליניות הקשורות ל-COM902 אשר רובן הושלמו במהלך 2018 בנוסף לצעדי ההתייעלות עליהם הודיעה החברה במהלך הרבעון הראשון של 2019.

 

ההפסד הנקי ברבעון השלישי של שנת 2019 הסתכם בכ-6.5 מיליון דולר, או 0.1 דולר למניה (ובדילול מלא), בהשוואה להפסד נקי של כ-3.1 מיליון דולר, או 0.05 דולר למניה (ובדילול מלא) ברבעון המקביל אשתקד.

 

נכון ליום 30 בספטמבר 2019 סך יתרות המזומנים, שווי המזומנים, פיקדונות לטווח קצר ומזומנים משועבדים הסתכמו בכ-47.6 מיליון דולר בהשוואה לכ-45.7 מיליון דולר ב-31 בדצמבר 2018. לחברה אין חוב.

 

החברה מדווחת על מספר ציוני דרך שהושגו לאחרוה ביניהם הצגת נתונים קליניים ראשוניים בכנס השנתי של האגודה האמריקנית לאימונותרפיה של סרטן. דר’ ענת כהן-דייג, נשיאת ומנכ"לית קומפיוג’ן, אמרה, "הצגת הנתונים הקליניים שלנו, בפעם הראשונה, במסגרת הכנס השנתי של האגודה האמריקנית לאימונותרפיה של סרטן (SITC), מהווה אבן דרך חשובה עבור קומפיוג’ן. אנו מעודדים מהסממנים הראשוניים לפעילות אנטי-סרטנית של COM701 (מעכב ראשון מסוגו של PVRIG), שנצפו בשלב בחינת מינונים עולים כמונותרפיה באוכלוסיית חולים מאתגרת מאוד.

 

אנו סבורים שתוצאות אלו מהוות בסיס מבטיח להמשך הניסוי כמו גם לניסויים עתידיים, וכי לאסטרטגיה שלנו, המוכוונת על ידי סמנים ביולוגיים ומתמקדת בהתוויות שסווגו על ידינו כרלוונטיות ביותר למסלול ה-PVRIG, יש את הפוטנציאל למקסם את ההשפעה הקלינית של COM701. אנחנו בציפייה לבחון את ההשערות הקליניות שלנו תוך קידום COM701 לשלבים הבאים של הניסוי הקליני שלב 1".

 

דר’ כהן-דייג הוסיפה, "בנוסף להתקדמות עם COM701, קידמנו את COM902, הנוגדן שלנו כנגד TIGIT, לקראת שלבי פיתוח קליניים לאחר קבלת אישור לתחילת ניסויים קליניים ממנהל המזון והתרופות האמריקני.

 

תחילת הניסויים הקליניים בשנה הבאה עבור התרופה השנייה שמפותחת על ידי החברה יהווה אבן דרך חשובה נוספת. אנחנו נלהבים במיוחד לאור הנתונים הפרה-קליניים של COM902 אשר הוצגו ב-SITC בשבוע שעבר שהראו ש-COM902 יחד עם מעכב PVRIG, עשויים להפעיל באופן סינרגי ציר ביולוגי משותף, וכתוצאה מכך לשפר את הטיפול בחולים.

 

בנוסף לתכנית המשותפת שיש לנו עם Bayer (כנגד ILDR2), COM902 מהווה את התכנית השלישית שלנו שתבחן בניסויים קליניים המכוונת כנגד מטרה תרופתית שגילינו. אנחנו גאים בהישג מרשים זה וממשיכים להיות מחויבים לקידום תכניות הפיתוח שלנו שהתגלו בעזרת הכלים חישוביים שלנו, על מנת לנסות להרחיב את אפשרויות הטיפול האימונותרפי בסרטן עבור חולים שאינם מגיבים לטיפולים קיימים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה